Jump to content

(timeout)


Recommended Posts

καλημερα σε ολους  ειμαι πολυ νεος στο presta  και μου βγαζει αυτο το μηνημα οταν παω να βαλω ενα  προιον  στους συνδιασμου...ειναι προιον....μπορει καποιος να δωσει μια βοηθεια?

ευχαριστω πολυ

μηνημα....

(timeout)
Προέκυψε κάποιο σφάλμα server κατά την φόρτωση των καρτελών: κάποιες καρτέλες δεν φορτώθηκαν.
Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά ανανεώνοντας την σελίδα.
Αν ακόμα αντιμετωπίζεται αυτό το πρόβλημα, παρακαλώ ελέγξτε τα logs του server ή επικοινωνήστε με την εταιρία φιλοξενίας του server για βοήθεια.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε, καλώς ήρθες στο παρεάκι μας. Δοκίμασες από ιδιωτική περιήγηση (1ον); 2ον, δοκίμασες από άλλους browsers; 3ον από άλλα λειτουργικά συστήματα; από άλλον υπολογιστή; από άλλο router (αν πχ έχεις θέμα με την ταχύτητα); άλλη στιγμή της μέρας;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλε...εχω κανει τα παντα...και απο browser και απο αλλα λειτουργικα ακομα και απο mac  και απο αλλα  ρουτερ  θεμα ταχυτητας κανενα...εχω  σηκωσει χερια ψηλα πλεον.....το κανει σε 4 συγγεκριμενα προιοντα που εχει πολουσ συνδιασμους

και οταν παω να κανω κατι στουσ συνδιασμους μεσα στα 20-25 δευτερα πεταει αυτο μηνημα

 

εχω  κανει τοσα τηλ στον server να δω αν ειναι απο εκει το θεμα και λενε οτι το φτιαξανε κλπ  τι να πω... :(

αααα.png

Link to comment
Share on other sites

και μονο που το λες σε ευχαριστω,,,,αν δεν εχεισ καποιο θεμα εσυ δεν θα σου ελεγα πραγματικα οχι γιατι ειμαι ετοιμος να το παρατησω ενο εχω τελιωσει και θελω ακομα 4 προιοντα να φτιαξω...θες να μου δωσεις ενα τηλ να σε παρω δευτερα να μου πεις τη ωρα σε βολευει?

Link to comment
Share on other sites

Τα στοιχεία μου είναι στην υπογραφή (κάτω από κάθε απάντηση μου). Έχω και άλλα πράγματα να κάνω γι αυτό πάρε κι αναλόγως πως θα είναι η φάση τότε θα σε βολέψω κάποια στιγμή μες στη μέρα. Μην το παρατήσεις διότι είναι πολύ δυνατό λογισμικό (έχω δοκιμάσει αρκετά) και τα προβλήματα είναι για να τα ξεπερνάμε. Σε έναν γάμο με την πρώτη δυσκολία δεν το διαλύεις, προσπαθείς να λύσεις το πρόβλημα. Ε σκέψου πως κι αυτός είναι ένας τεχνολογικός "γάμος".

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα λογικα ειναι,στο χρονο που εχουν ρυθμισει των server να κανει timeout,εαν εχει πολλους συνδιασμους μπορει μερικες φορες να το κανει.

Εαν εχεις πρόσβαση στο server σου ,άλλαξε της ρύθμιση στην php.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

99% είναι αυτό που σου προτείνει ο φίλος site-view.

δοκίμασε στη php σου να αυξήσεις το max_execution_time και ενημέρωσε μας ώστε να κλείσει το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...