Jump to content

[VYŘEŠENO]Help - Jak dostat text "Hledej" do textového pole v modulu "Menu v2.6.4"


shaft

Recommended Posts

Zdravím,
mám takový dotaz, jak dostat text "Hledej..." do modulu "Menu v2.6.4" horizontální menu. Jde o to, že by jsem potřeboval, aby se v políčku, kam se píše text hledaného výrazu, slabě, kurzívou zobrazoval text "Hledej..." a po kliknutí na to textové pole aby zmizel a zákazník pak napíše co hledá. Snad budete mému dotazu rozumět.
Přikládám obrázky dva, aby to bylo jasnější.
Předem díky za pomoct :-)

27193_FhWbizmfGShC2DzpGXR0_t

27194_Gprg9fn11qT5STKnRLwj_t

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,
mám takový dotaz, jak dostat text "Hledej..." do modulu "Menu v2.6.4" horizontální menu. Jde o to, že by jsem potřeboval, aby se v políčku, kam se píše text hledaného výrazu, slabě, kurzívou zobrazoval text "Hledej..." a po kliknutí na to textové pole aby zmizel a zákazník pak napíše co hledá. Snad budete mému dotazu rozumět.
Přikládám obrázky dva, aby to bylo jasnější.
Předem díky za pomoct :-)


Promin,ale pokud se vrhas SAM do instalace a provozu presty ( nebo cehokoli jineho) mel bys znat alespon zaklad HTML (formulare).

P.S zkus pouzit logiku !

2 - P.S 1/ V cem je kod danneho pole (ze by MENU v2.6.4)
2/ ted uz jen najit a vlozit/upravit funkce pole
Link to comment
Share on other sites

Tak jsem to už vyřešil... Kdyby někdo taky hledal řeší tohoto v tomhle modulu "Menu v2.6.4", tak pozměnte v jbx_menu/menu.tpl řádek 14 v PSPadu tímto kódem:

<input type="textbox" type="text" value="Hledej..." 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...