Jump to content

Prestashop Object Class Hatası Çözümü

avmsepet

Recommended Posts

Selam Arkadaşlar,

Object Class .Php hatası yaşayan kişiler için genel bir bilgilendirme yapmak isterim. Konuyla ilgili bu hatayı uzun bir süre yaşadıktan sonra fark ettim. Ve dosyaların silindiğini anladım.

Sorunu çözmek için yapmanız gereken gerçek bir hosting firması ile çalışmak olmalıdır. Bu sorunun giderilmesi konusunda sizin yaşadığınız sıkıntının asıl kaynağı hosting kaynaklıdır.

Değiştirdiğim ve Prestashop yazılımını kullandığım firmada bu sorunu şuan ilk kurduğum günden beri yaşamıyorum.

Bazı firmalar paylaşımlı sunucu kullandığı için harddisk kapasitesi dolduğu zaman dosyalarınızı siliyor demektir. Bu otomatik sistem tarafından yapılıyor. Bu sorunu şuan yaşamamak ile beraber daha huzurlu bir e-ticaret ile işlem yaptığınızı anlamaya başlayacaksınız.

Class dosyası içerisindeki dosyaların silinmesi konusunda bu sorunu nasıl çözeceğiniz yada hangi hosting firması ile çalışmanız gerektiği konusunda firma kötülememek adına bu alanda paylaşmayı uygun bulmuyorum fakat sorunun kaynağının asıl sebebinin bu olduğunu bilin ve ona göre işlem yapın.

Yani kısaca hosting firmanızı değiştiriniz.

Kalıcı bir çözüm arayanlara güzel bir tavsiyedir.