Jump to content

DPH, nový box a autorizační mail


Pajik

Recommended Posts

Neporadí někdo, jak jste to vyřešili s DPH. V PDF si sice zobrazí, ale na objednávce se nezobrazuje, pouze se tam ukáže celková cena s DPH, ale zvlášt samotné DPH se nikde nezobrazí. Když zapnu používání DPH v administraci, u výrobků se zobrazuje celková cena a v závorce bez DPH. Jde to někde upravit, aby se zobrazovala cena u výrobků bez DPH,aniž bych musel vypnout používání DPH (protože jinak se mi nepřičte při objednávání) ale zároven při objednávání tam naskočila jako přirážka DPH. Na objednávce prostě potřebuji celkovou cenu bez DPH, samotné DPH a potom celkovou cenu i s DPH.
A druhá věc, jak lze jednoduše přidat box - Who_is_online, který je v ostatních free commerce, aby bylo vidět, kdo je připojen ?
A poslední důležitá věc, jak přidat do registračního formuláře nového usera po vyplnění odeslání aktivačního maila na udanou adresu , kde při aktivací tohoto mailu se aktivuje účet usera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím tě z Liberce. Bohuželne proto, abych ti pomohl ve tvém problému, ale proto, abych tě o požáda o pomoc. Nejsme plátci dph, tak zatím tvůj problém neřeším, ale mám problém s fakturou, ve které mi chybí údaje a nevím, jak to PDF změnit. Uměl bys mi pomoci s tímto problémem? Díky předem. Zdeněk - tel.: 774 112244, email: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...