Jump to content

Czy ktoś testował VPS NVMe Speed Biznes od Nazwy?


hakeryk2

Recommended Posts

Witam, 

 

Mam pytanie odnośnie oferty nazwa.pl a dokładnie VPSów NVMe Speed Biznes za 29 netto na miesiąc. Powiem szczerze, że po rozmowie z jednym użytkownikiem który mi je podrzucił na PW ich oferta wygląda całkiem ciekawie w tej kolejnej opcji Speed Biznes (nie tej pierwszej).

 

W zestawie jest 2x 3,3 GHZ, 12 GB RAM i 50 GB dysku NVMe który jest ponoć szybszy od SSD co jest dla mnie szalenie ważne. Tutaj link do pełnej oferty (żaden ref czy coś) https://www.nazwa.pl/vps/

 

Aktualnie posiadam 30 GB SSD 3x 2,4 Ghz 4 GB RAM na webh ale ostatnio było kilka zwiech i 502 więc chciałbym nawet testowo sprawdzić coś innego.

 

Pytam o opinię, ponieważ lata temu miałem hosting (co prawda współdzielony) na nazwie i jakość usług oraz uptime pozostawiał wiele do życzenia. Nie wiem czy to się zmieniło czy nie.

 

Kontom z nikłą aktywnością podziękuje za opinię.


Link to comment
Share on other sites

Z tego co zauważyłem to posiadają 14 dniowy okres testowy - może warto spróbować na jakimś sklepie testowym - wygenerować produkty, kategorie itp 

 

Może warto też na okres testowy włączyć jakiś monitoring żeby sprawdzić kiedy strona nie działa etc. 

 

Kilku moich klientów z tego co Pamiętam to używa tych pakietów są zadowoleni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...