Jump to content

Import obrázků produktů


lungacek

Recommended Posts

Zdravím,

mám nainstalovaný prestashop 1.6.1.17 na localhostu a snažil jsem se do něj přes CSV naimportovat produkty z původního eshopu. Vše proběhlo jak má, ale u zboží se mi nezobrazují obrázky. Pouze v administraci jen náhled, nikoliv v obchodě. V adresáři img/p/ vytvoří několik složek 0-9 a tam poukládal obrázky z adres zadaných v CVS souboru. Nevíte co s tím?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Upřesním problém. Převedl jsem z localhostu na webhosting a obrázky ani tak nejdou importem csv souboru nahrát. Ale v administraci malý náhled obrázku vidím, v obchodě bohužel ne. Zkoušel jsem tedy nahrávání k jednotlivým produktům ručně a je to to stejné. Žádná chybová hláška se neobjeví, ale obrázek je pouze maly v náhledu v administraci, ale v obchodě ne. Prosím zkuste mi nějak poradit, už nevím kudy kam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Zeptám se hloupě, ano sehrály se Vám jen hlavní zdrojové obrázky, ale máte v administraci Obrázky nastaveny a povoleny dané různé rozměry???, tedy zaháčknuté a editované jejich potřebéné velikosti? Tedy large, medium, samll default ... atd...  pak musíte dát regenerovat miniatury produktových obrázků.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...