Jump to content

Freshmail tłumaczenie


tomputer

Recommended Posts

Witam. 

 

Borykam się z pewnym problemem. Uruchamiam moduł freshmail dla prestashop 1.6.1.17.

Sam moduł działa poprawnie natomiast mam problem z tłumaczeniem tego modułu.

Zauważyłem ze twórcy nie przewidzieli tłumaczenia wszystkich pól, dla przykładu w kodzie w pliku .tpl  mam frazę (nagłówek w formularzu)

<p class="info-title">Get our products/news earlier than others, let’s get in touch.</p>

W moim przypadku sklep  jest 3 języczny dlatego powyższy kod zamieniłem na 

<p class="info-title">{l s='Get our products/news earlier than others, let’s get in touch.'}</p>

Niestety po zmianie wyczyszczeniu cache strony i przeglądarki nie widzę tego pola w tłumaczeniach modułu w zapleczu presty.

 

Czy coś robię nie tak. dodatkowo zauważyłem że nie działają tłumaczenia które wpisuję w zapleczu pomimo tego że zapisują się w pliku translation/pl.php więc to raczej nie jest kwestia uprawnień

Poniżej fragment

 

global $_MODULE;
$_MODULE = array();
$_MODULE['<{freshmail}prestashop>freshmail_4d67ddd4ae852fcad8f5aefaef34cd77'] = 'Twoja prośba o rejestrację zakończyła się sukcesem! Sprawdź swoją skrzynkę e-mailową.';

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem! Będę wdzięczny za wskazówki.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo, teraz działa! 

 

Mała aktualizacja.

 

Pola formularza (z pliku .tpl) dla modułu po zmianie opisanej powyżej tłumaczą się poprawnie. Niestety moduł wyświetla też komunikat które pomimo tego że są widoczne w zakładce tłumaczenia i zapisują się do plików w katalogu translations to na stronie nie zmieniają sie.

 

Komunikat modułu są zapisane w głównym pliku .php modułu i mają postać

Configuration::updateValue('FRESHMAIL_SUBMISSION_SUCCESS_MESSAGE', $this->l('Your sign up request was successful! Please check your email inbox.'));
Edited by tomputer (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...