Jump to content
  • 0

Zmiana najczęściej kupowanych produktów


browinski

Question

23 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jeśli chcesz sztucznie ustawiać te produkty to całkowicie wypaczasz zastosowanie tego modułu.

Jak chcesz to zrobić ręcznie to już chyba lepiej będzie zastosować np Polecane produkty, zmienić tłumaczenie na "najczęściej kupowane" i wprowadzić sobie odpowiednie produkty.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

witam, mam problem z "najczesciej kupowane". Za kazdym razem zmieniam status zamowinia az do finalnie WYSŁANE. Od pocatku widnieje mi na stronie jeden prodyukt, ktory kiedys tam sie psrezdał i nic wiecej sie nie pojawia. Czy wogole mozna sobie darowac ten modul, zeby to sie nie pojawiało na stronie sklepu? Kazdego produktu mam po 1 szt i u mnie bez sensu jest takak informacja. 

Bede wdzieczna za pomoc

 

monika

Link to comment
Share on other sites

  • 0

witam, mam problem z "najczesciej kupowane". Za kazdym razem zmieniam status zamowinia az do finalnie WYSŁANE. Od pocatku widnieje mi na stronie jeden prodyukt, ktory kiedys tam sie psrezdał i nic wiecej sie nie pojawia. Czy wogole mozna sobie darowac ten modul, zeby to sie nie pojawiało na stronie sklepu? Kazdego produktu mam po 1 szt i u mnie bez sensu jest takak informacja. 

Bede wdzieczna za pomoc

 

monika

Link to comment
Share on other sites

  • 0
13 godzin temu, WBN napisał:

witam, mam problem z "najczesciej kupowane". Za kazdym razem zmieniam status zamowinia az do finalnie WYSŁANE. Od pocatku widnieje mi na stronie jeden prodyukt, ktory kiedys tam sie psrezdał i nic wiecej sie nie pojawia. Czy wogole mozna sobie darowac ten modul, zeby to sie nie pojawiało na stronie sklepu? Kazdego produktu mam po 1 szt i u mnie bez sensu jest takak informacja. 

Bede wdzieczna za pomoc

 

monika

1 nie odkopuje się tak starych wiadomości tylko zakłada się nowy wątek.

2. Odpowiadając jednak na Twoje zapytanie. Ten moduł można spokojnie wyłączyć, nie wpłynie on na działanie samego sklepu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
13 minutes ago, () Maciej () said:

1 nie odkopuje się tak starych wiadomości tylko zakłada się nowy wątek.

to sie nie zgodze, bo niektore starsze watku moga juz zawierac odpowiedzi, ktorych pytajacy moze nie rozumiec i dopytuje ;) a bez sensu non stop pisac jedno i to samo ;)

 

14 minutes ago, () Maciej () said:

2. Odpowiadając jednak na Twoje zapytanie. Ten moduł można spokojnie wyłączyć, nie wpłynie on na działanie samego sklepu.

modul 'blockestsellers' (1.6), 'ps_bestsellers' (1.7)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
14 minut temu, design4VIP napisał:

to sie nie zgodze, bo niektore starsze watku moga juz zawierac odpowiedzi, ktorych pytajacy moze nie rozumiec i dopytuje ;) a bez sensu non stop pisac jedno i to samo ;)

 

modul 'blockestsellers' (1.6), 'ps_bestsellers' (1.7)

 

 

Masz rację zakładając, że temat dotyczy tego samego. Tu jednak jest inaczej. Ale nie będę prowadził dalej offtopa :)

Nazwy modułów mogą się różnic w zależności od zastosowanego szablonu. Kolega podał nazwy modułów dla standardowego szablonu presty :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
6 minutes ago, () Maciej () said:

 Kolega podał nazwy modułów dla standardowego szablonu presty :)

jak nie podaje sie wwersji i szablonu, tego to chyba nigdy nie naucza... juz bylem na tyle mily, ze podalem do wszystkich standardowych wersji (1.0-1.6 mialy te same nazwy)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, design4VIP said:

to sie nie zgodze, bo niektore starsze watku moga juz zawierac odpowiedzi, ktorych pytajacy moze nie rozumiec i dopytuje ;) a bez sensu non stop pisac jedno i to samo ;)

 

modul 'blockestsellers' (1.6), 'ps_bestsellers' (1.7)

 

 

wielkie dzieki, jak wposuje nazwe tego modulu w wyszukiwarke swojego panelu administracyjnegi to, pojawia się inf 

Blok najczęściej kupowanych                                     Dodaje blok wyświetlający najczęściej kupowane produkty.

 

klikam to i pokazuja mi sie moduly do kupienia. Jestem totalnie zielona w tym....

Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 hours ago, () Maciej () said:

 Kolega podał nazwy modułów dla standardowego szablonu presty :)

.... mam cos dalej tlumaczyc? skad, kto ma wiedziec jaki masz szablon, jaka wersje presta, jakie moduly zainstalowane.... ani podstawoych iinformacji ani linka... zgasywac mozna w nieskonczonsc, a tutaj nikt nikomu za godziny nie placi

Link to comment
Share on other sites

  • 0
10 minutes ago, design4VIP said:

.... mam cos dalej tlumaczyc? skad, kto ma wiedziec jaki masz szablon, jaka wersje presta, jakie moduly zainstalowane.... ani podstawoych iinformacji ani linka... zgasywac mozna w nieskonczonsc, a tutaj nikt nikomu za godziny nie placi

sorki,  ale walcze caly czas z tym i nie daje rady. jestem totalnie zielona w temacie. Mam presta 1.7.6.2 , wpisuje modul najczesciej kupowane i wyskakuje mi takie cos 

image.thumb.png.7663f08438af48e7b17f09080509f859.png

jak klikam w to, to wyskakuja mi moduly do zainstalowania platne. Czyli tak jakbym niby miała ale nie wiem jak do niego wejsc. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a skad wiesz, ze w twoim szablonie dodatkowy modul (Kolega podał nazwy modułów dla standardowego szablonu presty) ma polskie nazwewnitwo i nazywa sie "najczesciej kupowane" ? jezeli to jest osobny modul z szablonu to bynajmniej, nie liczylbym na polskie nazewnitwo i raczej bedzie mial inna nazwe niz standardowy modul prestashop.

poza tym... pytanie czy w ogole mowimy non stop o module "bestsellers" czy o jakim innym, ktory tylko tytul ma zmieniony.... to juz zostaje zagadka wszechwiata i twoja... bez linka prowadzenie w ciagu dalszym tego watku nie ma sensu

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
29 minutes ago, design4VIP said:

a skad wiesz, ze w twoim szablonie dodatkowy modul (Kolega podał nazwy modułów dla standardowego szablonu presty) ma polskie nazwewnitwo i nazywa sie "najczesciej kupowane" ? jezeli to jest osobny modul z szablonu to bynajmniej, nie liczylbym na polskie nazewnitwo i raczej bedzie mial inna nazwe niz standardowy modul prestashop.

poza tym... pytanie czy w ogole mowimy non stop o module "bestsellers" czy o jakim innym, ktory tylko tytul ma zmieniony.... to juz zostaje zagadka wszechwiata i twoja... bez linka prowadzenie w ciagu dalszym tego watku nie ma sensu

 

image.thumb.png.58540e89abeb6d7834e8f165b08db14b.png

image.thumb.png.8ce7f2c728b28e30d9c236912b13a0d9.png

na stronie  www mam dwa jezyki - pol i ang i chodzi mi o ten modul co powyzej zamiescilam screena. 

Jak w panelu adm wspiuje po ang "bestseller" to wyskakuje mi takie cos 

image.thumb.png.9589a68f4d03f808140ad1f01764407e.png

a jak klikam w to, to od razu mam moduly jakie moge sobie kupic ....

tak wiec tak to wyglada...niby nie mam a na stronie ww mam, co wiecej wskoczyl tam przedmiot kiedys kupiony, raz (mam pojdeyncze szt) i zaden inny towar wiecej tam juz nie trafil. Czyli na poczatku jakby cos zassało i na tym koniec. 

Jakis pomysl??

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
8 minutes ago, design4VIP said:

j.w.

super... gdybym wiedziala, to bym nie pytala 

pisze, ze jestem zielona, totalny laik w temacie. sama musze ogarniac wszystko i nawet nie wiem, gdzie czego szukac. stad moje pytania i prosby  pomoc. wiec na pytanie "skad wiem...." moglabym odp jedynie - Nic nie wiem, ale chcialabym sie dowiedziec, gdzie szukac, gdzie sprawdzic, jaka wersja, czy jest to, czy jest tamto. 

Edited by WBN (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 minutes ago, atomek said:

Wejdź w Wygląd -> Pozycje, odszukaj "DisplayHome", jest szansa że tam znajdziesz nazwę tego modułu

O losie !!!!! Dzieukuje - znalalazm tam, gdzie napisales i odczepilam go od strony glownej. Udalo się. Dzieeeeki.

A w temacie "Niestandardowe bloki testu" orientujesz sie moze? Probowalam zrobic ten blok u siebie, wstawilam zdj swojej modelki i teraz mam zdj moje na zdj ktore laduje sie z modulem, nie mozna go wywalic, powiekszyc ani nic....jak to dziala?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
5 minutes ago, atomek said:

gdzie ten moduł się wyświetla? to co wstawiłaś?

na glownej str na samym dole 

image.thumb.png.66f7c248e58a98d162f747ed4839b57a.png 

jak zobaczysz, to chcialam wstawic swoje zdj i teraz jest zdj modelki i moje. Nie mam pojecia, gdzie wywalic to zdj glowne i jak zrobic, zeby moje bylo na calym tle??? i jak ewentualnie zrobic, zeby klient po wcisnieciu na ten baner mogl wskaoczyc od razu do "nowej kolekcji". Nie mam pojecia jak to sie robi :((((

Link to comment
Share on other sites

  • 0

spróbuj podmienić zdjęcie w Twoim szablonie w folderze /themes/prestige_jewellery/assets/img/footer_paralex.jpg (chyba tak to będzie), musi się tak samo nazywać,

lub wgraj tam nowe pod inną nazwą, i edytuj regułę css #custom-text w pliku /themes/prestige_jewellery/assets/css/theme.css,

background: white url(../img/footer_paralex.jpg) fixed 0 0 / cover;


zamiast footer_paralex.jpg podaj nazwę nowego zdjęcia

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 6/16/2020 at 9:00 PM, atomek said:

spróbuj podmienić zdjęcie w Twoim szablonie w folderze /themes/prestige_jewellery/assets/img/footer_paralex.jpg (chyba tak to będzie), musi się tak samo nazywać,

lub wgraj tam nowe pod inną nazwą, i edytuj regułę css #custom-text w pliku /themes/prestige_jewellery/assets/css/theme.css,

background: white url(../img/footer_paralex.jpg) fixed 0 0 / cover;


zamiast footer_paralex.jpg podaj nazwę nowego zdjęcia

 

bede probowala. dzieki. jak cos bede pisac.

 

 

 

NO i guzik.....nawet nie wiem gdzie tego szukac :((((((

Edited by WBN (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...