Jump to content

Borgun - platební brána - používá někdo ?


fishmaker

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat jestli je tu někdo kdo používá platební bránu od Borgun na Prestashopu 1.6.x ?

 

chtěli jsme jí nasadit...ale potýkáme se dvěma problémy :

1) po přesměrování zpátky do eshopu tam mají natvrdo cestu /$language_code/order / což je blbě, pokud nemáme v shopu víc jazyků, tak by měla být proměnná prázdná a order máme v rámci Konfigurace - SEO a URL přeloženo na rychla-objednavka, což mi přijde, že nezohledňujou

2) po zadání platných testovacích údajů na bráně je uživatel přesměrován zpátky do shopu, přijde potvrzení z brány o platbě...ale objednávka se neuloží

 

Borgun tvrdí, že ostatním to normálně funguje :(

 

plný přístup na FTP a do administrace se mi dávat nechce...a ke komplet exportu sem se ještě nedostal

 

Díky za info

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Testuji platební modul od Borgun a mám stejný problém (PS 1.6.1.18) jako Fishmaker . Při volbě platby modulem Borgun se objednávka neuloží do eshopu. Částka je přenesena na platební bránu, lze ji zaplatit, ale objednávka se do eshopu neuloží. Nějaké rady?

Edited by pedro13 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Sám si odpovím, snad to někomu poslouží.

 

Po laborování testovací platby začaly chodit korektně i s ukládáním objednávek. Pravděpodobně to vyřešilo vymazání cache eshopu, příp. změna statusů v nastavení modulu. Bohužel po chvíli opět stejný problém 😕

Další problém, viz. výše, byl s nekorektním návratem do eshopu po zrušení platby na platební bráně. Modul brány zrušenou platbu vrací na stránku mujshop.cz/order, tzn. platba neproběhla=objednávka neproběhla=návrat na stránku s rozdělanou objednávkou : /order. Pokud je stránka objednávky v eshopu nastavena jinak, např. /quick-order, tak je potřeba to změnit v "SEO a URL" eshopu na /order

Edited by pedro13 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 years later...
On 12/21/2019 at 6:48 PM, fishmaker said:

My sme nakonec od Borgunu bránu nenasadili...a při vytváření novýho shopu sme koupili modul ČSOB od platiti.cz, který fungoval hned a dobře 

Podpora Borgunu nějak moc nefungovala

Moje zkušenosti s Platiti.cz a jejich moduly jsou strašné, musel jsem nahrazovat. hodně bugů, špatná podpora, blbé nasazování, update je peklo, asi nejhorší developer se kterým jsem se setkal pro prestashop. Fakt nedoporučuju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...