Jump to content

Izpostavitev produkta na prvi strani in modificiranje teme


stenak

Recommended Posts

Pozdravljeni,

 

 

sem čisto nov uporabnik PrestaShop 1.7. Prej sem za svojo spletno trgovino uporabljal woocomerce.

 

Sedaj bi rad, da imam na prvi strani izpostavljen samo en izdelek, kjer lahko direkt izbereš barvo in ga daš v košarico, kot je to narejeno pri tej temi: http://addons.prestashop.com/demo/FO18847.html

 

Je v Sloveniji kdo, ki bi mi na hitro predstavil kako se naredi svojo temo in kako delujejo te moduli.

 

Za začetek sem se lotil kar modificiranja classic teme - css. Če pa hočem dodati kakšne zadeve moram pa očitno narediti modul ali kaj?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za urejanje prva strani v taki obliki kot želiš ti mora to omogočati sama preobleka ali pa moraš zelo dobro obvladati programiranje. Priporočam ti nakup dobre preobleke. Sam pa ne obvladam toliko programiranja, da bi ti lahko kaj pametnega svetoval, razen nakup rešitev za tvojo trgovino, ker bo tako ponavadi najceneje kot pa programiranje od začetka.

 

lp

Martin

 

p.s. oprosti za pozen odgovor, samo na forumu se občasno pojavljajo težave z shranjevanjem odgovora na odprto temo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Martin,

 

bom potem povprašal v angleškem delu foruma. Drugače je s temi preoblekami bolj tako tako. Ogromno jih je narejeno za trgovine z veliko izdelki in si z njimi lahko pomagam bolj malo. Obvezno mora biti funkcija za nakup na prvi strani.

 

Za enkrat sem kloniral modul featured products in ga začel modificirati. Ampak ne razumem zakaj mi noče pojesti predloge za quickview očitno nima podanih vseh parametrov. Nekaj bom že shekal, da bo delovalo :)

 

Hvala za tvojo pomoč.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...