Jump to content

[Solved]Eroare la selectarea metodei de plata


silvianicoleta

Recommended Posts

Cand ajung la alegerea metodei de plata primesc urmatoarea eroare:
Sunt 5 erori :

1. Error while loading X509 public key certificate! Reason:error:02001002:system library:fopen:No such file or directory
2. error:2006D080:BIO routines:BIO_new_file:no such file
3. error:02001002:system library:fopen:No such file or directory
4. error:2006D080:BIO routines:BIO_new_file:no such file
5.

De la ce ar putea aparea ?

Am rezolvat problema.

26941_k1uL6kYwhuayBRPXWWkO_t

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Cred ca incerci sa instalezi platforma de la MobilPay pe siteul tau. Ai nevoie de o cheie privata de la ei pentru a putea implementa metoda de plata. De asemenea o sa ai nevoie de niste modificari la modulul lor de plata. nu este chiar complet. Am facut niste siteuri cu modulul lor de plata si este cat de cat dificil.

Link to comment
Share on other sites

Cand ajung la alegerea metodei de plata primesc urmatoarea eroare:<br/>Sunt 5 erori :<br/><br/> 1. Error while loading X509 public key certificate! Reason:error:02001002:system library:fopen:No such file or directory<br/> 2. error:2006D080:BIO routines:BIO_new_file:no such file<br/> 3. error:02001002:system library:fopen:No such file or directory<br/> 4. error:2006D080:BIO routines:BIO_new_file:no such file<br/> 5.<br/><br/>De la ce ar putea aparea ?
<br/>Am rezolvat problema.

 

 

Daca mai ai nevoie de ajutor, iti recomand sa ii contactezi pe cei de la 007-webdesign.com si o sa iti rezolve ei problema.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...