Jump to content

FO - bílá stránka už není bílá, ale aplikace je velmi pomalá


joke

Recommended Posts

Přechod na jiný hosting a ouha: při zadání domény se objeví namísto FO bílá stránka. BO chodí normálně. Už jsem to dlouho nenastavoval a určitě jsem někde něco zapomněl. Opravil jsem config/settings.inc.php a popral se s MySQL (ta je asi dobrá vzhledem k BO). CHMOD 777 u /img, /mails, /modules, /themes/prestashop/lang, /translations mám nastavené a dál už nevím. Poraďte chytré hlavy, slíbil jsem, že to zítra poběží. Díky

Jde ještě o starou odzkoušenou a relativně spolehlivou PS 1.1

Doplnění: BO v editaci hlavní strany při uložení hlásí: "Nelze zobrazit soubor XML. Zkontroluje oprávnění."

Tak jak? Nikdo nic? Tady to před rokem frčelo a teď ....

Pokrok (pokud to někoho zajímá): Z webhostingu mi napsali, že chyba byla ve špatných právech u adresáře: .../tools/smarty/compile/ . To se mi moc nezdá, tak jsem jejich 777 vrátil na 755 a chodí to stejně. Chodí - to je skvělé. Ale pomalé načítání, trhaně, no sám bych z takového webu utekl. Je nejpomalejší ze všech pomalých.

Takže problém se trochu změnil, ale stále trvá.

Link to comment
Share on other sites

Přechod na jiný hosting a ouha: při zadání domény se objeví namísto FO bílá stránka. BO chodí normálně. Už jsem to dlouho nenastavoval a určitě jsem někde něco zapomněl. Opravil jsem config/settings.inc.php a popral se s MySQL (ta je asi dobrá vzhledem k BO). CHMOD 777 u /img, /mails, /modules, /themes/prestashop/lang, /translations mám nastavené a dál už nevím. Poraďte chytré hlavy, slíbil jsem, že to zítra poběží. Díky

Jde ještě o starou odzkoušenou a relativně spolehlivou PS 1.1

Doplnění: BO v editaci hlavní strany při uložení hlásí: "Nelze zobrazit soubor XML. Zkontroluje oprávnění."

Tak jak? Nikdo nic? Tady to před rokem frčelo a teď ....

Pokrok (pokud to někoho zajímá): Z webhostingu mi napsali, že chyba byla ve špatných právech u adresáře: .../tools/smarty/compile/ . To se mi moc nezdá, tak jsem jejich 777 vrátil na 755 a chodí to stejně. Chodí - to je skvělé. Ale pomalé načítání, trhaně, no sám bych z takového webu utekl. Je nejpomalejší ze všech pomalých.

Takže problém se trochu změnil, ale stále trvá.




co se tyka toho XML souboru v nem jsou ulozeny texty co sou na uvodni strance a mel by byt obsazen v danym modulu s chmod tak aby sel zapsat z BO a aspon nacist z FO:-) ostatni netusim
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zdravím!

Po úspešnej inštalácii a úpravách sa mi prestal zobrazovať obchod aj administrácia a zobrazuje sa len biela stránka. Nerobil som už žiadne úpravy, len sa nahadzoval tovar a zrazu biela stránka.Skúšal som zálohy databázy niekoľko dní do zadu ale bez úspechu.
Zapol som zobrazovanie chýb a hľa:

Fatal error: Undefined class name 'language' in config/config.inc.php on line 61

Na riadku 61 je
Configuration::loadConfiguration();


Moc sa v preste zatial neorientujem, tak ani neviem, čo s tým... :-S
Ide o verziu 1.3.1.1
Budem vďačný za každú radu nerád by som to inštaloval celé znova.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...