Jump to content

[Rozwiązany] Przenoszenie listy pracowników i uprawnień


() Maciej ()

Recommended Posts

Zrobiłem aktualizację sklepu z 1.5.4.1 do 1.6.1.6 i podczas przenoszenia pracowników wywaliła się lista pracowników.

Przeniosłem tablice Access, Profile, Profile_lang i obie employee jednak wywala mi cały czas błąd przy próbie logowania :

[PrestaShopException]

No access reference in table module_access for id_module 63.
at line 2538 in file classes/module/Module.php

2533.                 self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$row['id_module']]['uninstall'] = $row['uninstall'];
2534.             }
2535.         }
2536. 
2537.         if (!isset(self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$id_module])) {
2538.             throw new PrestaShopException('No access reference in table module_access for id_module '.$id_module.'.');
2539.         }
2540. 
2541.         return (bool)self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$id_module][$variable];
2542.     }
2543. 
ModuleCore::getPermissionStatic - [line 521 - classes/Hook.php] - [3 Arguments]
HookCore::exec - [line 2765 - classes/controller/AdminController.php] - [2 Arguments]
AdminControllerCore->init - [line 170 - classes/controller/Controller.php]
ControllerCore->run - [line 367 - classes/Dispatcher.php]
DispatcherCore->dispatch - [line 58 - admin/index.php]

O ile ja jako superadmin mogę się zalogować, o tyle żaden pracownik już nie mając ten sam komunikat.

 

Nie mam pojęcia o co chodzi. Wszystko pięknie działało wcześniej, a teraz taki zonk po aktualizacji :/

Edited by () Maciej () (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Owszem instalacje są dwie osobne. Jedna była wersją aktualizowaną z 1.5.4.1, druga z czystej instalki 1.6.1.6.

 

Nie pomyślałem zupełnie o tym, że ta tablica zawiera jakieś dane modułów.

Faktycznie dodanie nowego profilu, jego ponowna konfiguracja usuwa problem definitywnie.

Dzięki wielkie za nakierowanie mnie na to rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...