Jump to content

Chciałbym zrobić widoczne ceny i żeby był inny poziom cenowy dla hurtowników


Inkton

Recommended Posts

Przepraszam za tytuł ale od tygodnia nie mogę dodać żadnego nowego postu i już taki zrezygnowany wpisałem jak widać i nagle okazało się że udało mi się utworzyć nowy post.

 

Witam.

Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na pytanie jak rozwiązać ten problem z tytułu? Mam program synchronizujący program magazynowy(subiekta) ze sklepem. Wysłałem do sklepu wszystkie poziomy cenowe i one faktycznie są. Jeżeli jestem "zwykłym" klientem to wszystko jest ok bo widzę cenę detal i jest ok. Jak zmieniłem swoje testowe konto ma konto hurtowe, a zrobiłem to tak, że KLIENCI-->KLIENCI, na dole jest dostęp grupowy i przydzieliłem sobie 3 podstawowe grupy+grupę którą sam stworzyłem czyli np. hurt i ją ustawiłem jako podstawową z rozwijanej listy, I teraz co się zmieniło. Zniknęły mi ceny na pierwszy rzut oka. Tzn jak przeglądam sklep to ich nie widzę, dopiero jak wejdę w towar to je widać. Druga sprawa, to taka że wyświetlają się ceny netto tak jak chciałem, ale poziom cenowy wyświetla się podstawy, a nie hurt a mam przypisane do siebie poziom hurt. Teraz Pytanie co robię źle. Chciałbym zrobić widoczne ceny i żeby był inny poziom cenowy dla hurtowników. Dodam że to nie wina cache i przelogowywałem się wiele razy.

Edited by Inkton (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś by chciał rzucić okiem to https://sklep.inkton.pl/ towary są w kategoriach. Sklep w wersji 1.6.1.16.

Jedna rzecz mi przychodzi do głowy. Jeżeli wejdziemy w grupę klientów to możemy tam włączyć jakie moduły mają się wyświetlać dla danej grupy klientów. Jest jeden moduł, który występuje podwójnie Presta Apps Dashboard i o ile w defaultowych grupach czyli klient, gość i odwiedzający mogą być włączone obie, tak w nowo utworzonych przeze mnie może być włączony tylko jeden moduł o tej nazwie. Mogę je włączać, zapisywać ale po ponownym wejściu do tego widoku znów jeden jest wyłączony. Czy to może mieć jakiś związek?

post-1339571-0-11577400-1503912461_thumb.png

Edited by Inkton (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...