Jump to content

Nie wyświetla koszyka


lukruk

Recommended Posts

Po przeniesieniu sklepu na nowy hosting i zainstalowaniu szablonu przestało mi wyświetlać "Dodaj do koszyka". Nie wiem dlaczego ale musiałem również instalować od nowa wszystkie moduły. W ustawieniach admina włączy jest:

- Wyświetl przycisk "Dodaj do koszyka" kiedy produkt ma atrybuty.

- Włącz zaawansowane zarządzanie magazynem;Włącz zarządzanie magazynem oraz Zezwól na zamawianie produktów których nie ma na stanie.

- Włącz zakupy Gości.

 

Adres sklepu to:

http://e-impact.pl/sklep/

 

Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Klasa hidden zostaje aktywowana dla bloku sprzedaży jeśli sklep jest w trybie katalogu.

Nie włączyłeś dla całego sklepu "Trybu katalogu"? W Preferencje -> Produkty

Lub w każdym pojedynczym produkcie można też włączyć tryb katalogu, odznaczony checkbox  "sprzedaż (tryb katalogu jeśli nieaktywne)".

Link to comment
Share on other sites

Klasa hidden zostaje aktywowana dla bloku sprzedaży jeśli sklep jest w trybie katalogu.

Nie włączyłeś dla całego sklepu "Trybu katalogu"? W Preferencje -> Produkty

Lub w każdym pojedynczym produkcie można też włączyć tryb katalogu, odznaczony checkbox  "sprzedaż (tryb katalogu jeśli nieaktywne)".

 

"Tryb katalogu" dla całego sklepu mam wyłączony. Każdy produkt mam ustawiony na "sprzedaż (tryb katalogu jeśli nieaktywne)

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź:

 

1. Ustawienia grup klientów - możesz mieć wyłączone wyświetlanie cen

2. Geolokalizacje, jeżeli masz włączone to sprawdź czy klienci mogą zrobić zakupy

 

Dziękuje Ci bardzo. Problem był w Ustawieniach grup klientów.

Wystarczyło wejść w Klienci - Grupy - i przy "Goście" oraz "Odwiedzający" i włączyć pokazywanie cen (miałem wyłączone)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...