Jump to content
Healthy Horse

Brak zapisywania produktów

Recommended Posts

Witam,

Od jakiegoś czasu gdy dodaje nowy produkt, po jego zapisaniu nic nie zostaje. Tz. to co zapisałem znika. Po 4 razy musze wpisywac np opis i zapisywać zeby w koncu sie zapisał na dobre.

jakies pomysły co mozna z tym zrobić?

Mój informatyk nic z tym nie chce zrobić. twierdzi że to przez to ze mam ponad 2 tyś produktów. Może być tego wina?

Z góry dziekuje za pomoc

Jaka wersja presty i jaka przeglądarka? Ilość produktów nie ma znaczenia o ile nie przekraczasz zasobów serwera i bazy danych.

Tak przeglądarka ma wpływ, na mozilli błąd powinien pokazywać się rzadziej natomiast został on poprawiony w wersji 1.6.1.9 więc najlepiej zaktualizuj sklep lub wprowadź poprawki które wyeliminują ten błąd.

Ale jakie poprawki to mogą być? Firma która zajmowala sie zakladaniem sklepu umywa rece zwalając na za duża ilośc produktów. Coś moge zrobić sam? Lub im jakos to wygarnąć?

Edited by Healthy Horse

Zmień firmę lub niech obsługująca Cię firma śledzi co się dzieje w świecie oprogramowania które stosują ponieważ jest to znany błąd stąd moje pytania odnośnie wersji i przeglądarki były precyzyjne.

Tutaj masz poprawki dla twojej wersji: https://www.prestashop.com/forums/topic/564155-problems-saving-products/page-2?do=findComment&comment=2434378