Jump to content
Şahin YILDIZ

Prestashop 1.7 PayTR Sanal Pos Modülü Yayınlandı

Recommended Posts

GÜVENLİ SANAL POS
PayTR güvenlik Konusunda Gelişmiş teknik altyapısı Alanında 7 yılı aşkın Tecrübeye Sahip Personeli ile hem mağazaların (web Sitelerinin) ziyaretinde hem de mağaza müşterilerinin Ödeme güvenliğini saglamaktadir. Böylece PayTR kullanan mağaza Sahipleri YALNIZCA Kendi işlerine odaklanırken sahteciliğe Karşı hep Güvende olurlar. 

ERTESİ GÜN ÖDEME AVANTAJI
Kullanıcı Ödeme Güvenliği ile Risk Yönetimi konularındaki deneyimimiz ile üye işyerlerimize "Ertesi Gün Ödeme" ve avantajı sunmaktan gurur duyuyoruz. PayTR üye işyerleri ödemelerini Ertesi iş günü banka hesaplarına alabilir, Tahsilat Için günlerce beklemek Zorunda Kalmaz, Nakit akışlarında Rahat Bir Nefes alırlar. 

Ücretsiz Sanal Pos Modülü
Tamamı açık kaynak kodlu Ücretsiz sanal pos modülünü kullanabilirsiniz.

Kategori Bazlı Taksit Seçeneği Eklendi
Ülkemizde bazı ürünler bilindiği gibi taksit kısıtlaması getirilmiştir, paytr ödeme alt yapısı ücretsiz modülünü güncelleyerek
kategori bazlı taksit kısıtlamasını getirmiştir, 

Kullanıcı Paneli Görüntüsü:

BFBpBbcONNPLO6wLwObiPGDMKUXaWJ.png

xF33bFjsHAp35NZSWf8d6cPJw2vch3.png

Ödeme Panel Görüntüsü :
NUevKT7cWH3YeEp9O8iQIydj4Gt7C8.png

qpMauv6dqpOmmj8UKDeBLao2e0zL2k.png

Daha fazla bilgi ve teknik destek için firmamız ile iletişime gecebilirsiniz...

paytr-ps17.zip

Edited by Şahin YILDIZ
No outside links in free modules section

yinede modülde sorunlar var

çekle ödeme, kapıda ödeme yada havale ile sipariş geldiğinde 30 dk sonra statülerini ödeme başarısız olarak değiştiriyor.

paytr yi kaldırdığımızda problem yok. bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.

yinede modülde sorunlar var

çekle ödeme, kapıda ödeme yada havale ile sipariş geldiğinde 30 dk sonra statülerini ödeme başarısız olarak değiştiriyor.

paytr yi kaldırdığımızda problem yok. bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.

Modül güncellenmiştir, eski modülü tamamen kaldırıp sıfırdan kurulum yapmanız önerilir

Merhaba benim br sorum olacak Prestashop 1,7 kurulumu yaptım Paytr nin sitesinden 1,7 için modül indirdim kurdum ödeme safram geldi ama birtek bu bildirim url sini ayarlayamadım bu konuda destek verecek bir arkadaş arıyorum teşekkürler.

biz prestashop 1.7 kullanıyoruz- ayrıca tek sayfada ödeme modülü var onepagechackaut bu modülü de görüyr sorun yok. tek sorun ödeme sayfasında k.k işlemine tıklayıp ödeme yap yada alışverişi tamamla dediğimizde sayfa kendini yeniliyor . daha önce 1.6 da kullanıyorduk aynı şekilde sorunsuz çalışıyordu şimdi ne oldu anlamadık :(

bi bilginiz varmı ?

mrb. prestashop 1.6.1.18 sürümüne güncelledğiim internet siteme paytr ödemesi alamıyorum. hata kodalrını açtım forumlarda söylenelere göre ama hata da vermiyor modül.. yardımınıza ihtiyacım var..

Ekran Alıntısı.JPG

paytr nin kendi sitesinde verdiği modülde modülü aktif et sekmesi yok dolayısıyla çalışmıyor modül buradaki modülü yükledim ve modül çalıştı ödeme alınıyor. paytr ye konuy ilettim düzeltirler umarım ..buradaki emek veren kişilere teşekkür ederim can-ı gönülden.. bebek ve çocuk ürünleri için sitemize bekleriz 

https://www.istesenin.com/

Merhaba,

1.7 versiyon da çalıştırabilen var mı?

test modunda hata alıyoruz işlem başarısız oluyor diyor.

Paytr bildirim url den kaynaklı diyor ama zaten oradan otomatik seçenek ile seçiliyor bildirim url.

Prestashop 1.7.5.0 kullanıyorum. Paytr modülünü kurdum. Bildirim URL kısmında kaldım. Örnek dosyayı indirip, $merchant_key ve $merchant_salt alanlarını doldurup siteye attım. Paytr panelinden de Bildirim URL kısmına o dosyanın adresini tam olarak verdim. Fakat satışları ekranında hala Devam ediyor yazıyor. Satış Detayına tıklayıp içine girip baktığımda Sitenizden Gelen Yanıt kısmında alttaki kod yazıyor.

HTTP Hata Kodu: 404 <br> <! Doctype html> <html lang = "tr" >

<Head>

<meta charset = "utf-8" > 

<meta http-equiv = "x-ua uyumlu" içerik = "yani = kenar" >  

<title> 404 hata </title> <meta name = "açıklama" content = "Bu sayfa bulunamıyor" > <meta name = "anahtar kelimeler" content = "" >

<link rel = "alternatif" href = "https://www.siteadi.com/sayfa-bulunamadi" hreflang = "tr-tr" >   

<meta name = "viewport" content = "width = aygıt genişliği, başlangıç ölçeği = 1" >  

<link rel = "icon" type = "görüntü / vnd.

Bana bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar sorunumuz çözüldü.

Problemi şu şekilde çözdük;

1. PayTR Panelinden, Ayarlar > Bildirim URL kısmındaki yerde adresin başında https ve www kısımları olacak şekilde ayarlandı.

2. Prestashop Panelinden, Mağaza Parametreleri > Trafik ve SEOURL'lerin kurulumu kısmındaki Kullanıcı dostu URL'yi aktif hale getirdik.

Edited by mburaksaglik
Sorun çözüldü!