Jump to content

Resetování default šablony po upgradu


mardon

Recommended Posts

Upgradoavala jsem e-shop z verze 1.4 na verzi 1.6 pomocí autoupgradu. Zvolila jsem přepnutí na default šablonu, ale šablona vypada jinak než na default instalaci. Chtěla jsem ti upravit pomocí zavěšení modulů ale například vůbec nemohu Blok s informacemi o uživateli zavěsit na displayNav jako je v default instalaci, tento hook nelze vybrat. Poradí mi někdo jak na to?

Link to comment
Share on other sites

Na dálku se takové věci těžko řeší. K tomu je ideální přístup do administrace shopu, aby bylo vidět co tam je a zkoušet to spravit.

 

Pokud se nenabízí nějaký hook k zavěšení, tak ho modul nepodporuje. Často to lze napravit drobnou úpravou kódu modulu.

Link to comment
Share on other sites

V tom, že by ho modul nepodporoval by problém být neměl. Při upgradu jsem e-shop přepla na default šablonu a jedná se o block, který je standartně v instalaci. Ještě přemýšlím je stli to neobejít tím že z default instalace vyexportuji šablonu a do mého upgradoavného e-shopu jim naimportuji. Myslela jsem že když při upgradu nastavím default šablonu bude nastaveny i pozice modulů ale evidentně tomu tak není. Ještě jsem při ugradu vypla neoriginální moduly, abych se co nejvíce dostala s šablonou deo defaultu

Link to comment
Share on other sites

Výchozí šablony pro verze 1.4 a 1.6 jsou technicky dost rozdílné. Ani se nedivím, že dřívější moduly nejsou po upgradu zavěšené. Na druhou stranu, není velký problém to následně sestavit podle potřeb.

Link to comment
Share on other sites

Verze modulu je 0.4 jak u mé verze upgradoavné tak i  u  čisté zkušební verzi. Jedině pak, že by se při upgradu natáhla jiná defalut šablona než v čisté zkušební instalaci verze.

 

V kodu je hook displayNav podporován

	public function hookDisplayNav($params)
	{
		return $this->display(__FILE__, 'nav.tpl');
	}

nav.tpl je taky přítomen, tak zrada bude ještě jinde a netuším kde

Edited by mardon (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...