Jump to content

Płatności odroczone - kredyt kupiecki


Inkton

Recommended Posts

Witam. Czy znalazł ktoś sposób na kredyt kupiecki dla wybranych klientów? Widziałem dodatek za 100 euro, ale czy jest może coś tańszego, bo trochę to dużo. Czytałem gdzieś, że można przerobić jakąś istniejącą formę płatności żeby wyglądało jak odroczona forma płatności i takie coś tez wchodzi w grę bo w programie magazynowym mam przypisane terminy do klienta więc to nie problem. Jeżeli tak to jaką formę płatności można przerobić. Korzystam z pobrania, dotpay, przelewu tradycyjnego płatności przy obiorze więc te formy odpadają.

Link to comment
Share on other sites

Jak ten moduł ma działać?

Nasi stali klienci mają odroczone płatności np. 14 dni. Składają zamówienie przez sklep i chciałbym żeby mieli do wyboru płatność odroczoną. Oczywiście to nie musi działać w taki sposób, żeby coś pamiętać lub odliczać dni i przypominać mi lub klientowi o zbliżającym się bądź przekroczonym terminie. Zamówienie które zostanie zaimportowane ze sklepu do programu magazynowego (subiekta) jest powiązane z klientem, a klienci mają w programie magazynowym przypisaną ilość dni kredytu kupieckiego więc technicznie mam to rozwiązane tylko kwestia tego, żeby klient miał do wyboru taki przycisk (formę płatności) żeby przepuściła go do końca zamówienia i nie musiał płacić i żeby to nie był odbiór osobisty, przelew tradycyjny oraz pobranie.

Link to comment
Share on other sites

spróbuj do tego wykorzystać moduł "płatność czekiem"

musisz zmienić tłumaczenia, być może będą potrzebne też inne zmiany, niewielkim nakładem pracy możesz to osiągnąć

Tak właśnie zrobiłem. Trochę grzebania było, ale chyba warto. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...