Jump to content

Problémy s novým shopem


krystufekrobin

Recommended Posts

Dobrý den,
jsem tady úplný nováček. Dělám pro jednu známou eshop - přejdeme z aplikace xt:commerce veyton 4 na prestashop. Ps mi přijde prakticky ve všem lepší. Víceméně už všechno funguje jak má, chybí ještě pár výrobků a textů na překlad. Jinak je to hotový.
Zjistil jsem ale, že pokud si člověk vybere osobní odběr a pak platbu přes modul cop tak to hodí po potrvzení objednávky následující chybu: Pokus o napadení (OrderHistory -> id_order_state is empty)
Bohužel nejsem žádný programátor a nerozumím tomu v čem je problém. Už tady čtu dlouho a vlastně vždycky jsem tu zatím našel řešení. Ani v hledání jsem nenašel tu chybu, kterou já mám. Podobnou, ale ne stejnou. Může někdo poradit? Byl bych velmi rád za každou konstruktivní odpověď.
Ještě jedná věc která vadí je PDF, čj funguje krásně - bohužel bych ale potřeboval vypnout všechny údaje o DPH - nýbrž se jedná o neplátce DPH. Datum splatnosti a spol. by taky bylo moc fajn. Použil jsem na to jeden vzor který je tady na foru, ale bohužel mi dělal pak problémy ve faktuře - když si někdo objednál jeden kus, zobrazilo se na faktuře počet který je na skladě, takže jsem to vrátil do původního.

Používám ps Version 1.3.1.1 a cop 1.2.1.1 a také ship2pay.

Předem moc díky za odpovědi.
icq: 481897652

Jsem s pozdravem
Kryštof

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za rychlou odpověď.
V con. souboru mám tohle: define(’PS_OS_COP‘, 12); i přesto to bohužel ne a nejít.

Za druhou radu taky díky. Už jsem to měl takhe nastavený, problém ale je, že se zobrazuje DPH pořád na faktuře. Je to normální? Popřípadě jde funkce PDF vypnout úplně?

Ještě jednou díky
Kryštof

Link to comment
Share on other sites

Jenže ještě musíš v BO v:

Objednávky - Stavy objednávek -> Přidat stav pro zboží které je připraveno k vyzvednutí

A co se týče faktur, lze je vypnout též v BO v:

Objednávky - Faktury -> Faktury povoleny -> X

Třikrát hledej, než se zeptáš....

Link to comment
Share on other sites

Uznám, že to s fakturou jsem samozřejmě měl vědět sám, nebo přijít sám. Prostě jsem to bohužel tam nenašel. Moje blbost. Omlouvám se ti za docela zbytečný dotaz! Nechci tady ani nikoho otravovat, protože vím, že to tady máte každý den...
Jinak ten stav pro to zboží jsem samozřejmě měl - je to číslo 12.
Já se s tím nějak pohraju a snad to zvládnu sám :-)

Kryštof

P.S. I tak díky, moc jsi mi už pomohl.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,
omlouvám se, je to velice nutné, ale bohužel jsem to zatím sám nedokázal vyřešit.
Jedná se pořád o ten samý problém s možností osobního vyzvednutí modulem COP. Hází to po objednávce pořád: define(’PS_OS_COP‘, 12);
Zajímavý je, že v účtu zákazníka se ta objednávka potom správně objevuje, v administraci nikoliv. Shop by měl právě jít online již tenhle víkend a nevím si rady. O to horší je, že se vyskytnul další problém, a to, když si člověk objedná na dobírku pomocí modulu Na dobírku 0.6, tak se po objednání v objednávce zobrazí vždy počet a částka za celkový počet kusů skladem. U platební možnosti platby předem to funguje v pohodě. Neví někde kde jeta chyba?
Klidně jsem ochoten do 300,- kč si zaplatit opravu těch problému. Víc nemohu zaplatit, dělám ten shop dobrovolně a nic za to nemám.

Díky moc předem
Kryštof

Link to comment
Share on other sites

pouzivej pro opravy nebo hledani rozdilu v kodu verze danych souboru a modulu ze svn a hledej chyby v bugtrackeru obcas je tam i reseni s kodem, kazdopadne neco s dobirkou se tam resilo a vyresilo.Verze 1.3.2 by mela byt z vetsi casti odvsivena..ale kdo vi co tam zase pridelaji za bugy nanovo nebo opetovne, jako urcite ale nepouzivej celou svn verzi...jen pro nejaky drobny opravy je to vhodny pokud ti to jinak jde laboruj jen s jednotlivyma vecma ktery ti nejedou

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...