Jump to content

Druga płatność elektroniczna. (przelew)


c3ltis

Recommended Posts

Witam.

 

Od kilku dni walczę w sklepie opartym na prestashop 1.7 z dodatkowym przelewem.

Chciałem dodać drugi raz moduł płatność przelewem tylko opisać go kredyt kupiecki zgodnie z umową. W ten sposób chcieliśmy rozwiązać problem odroczonego terminu płatności. Myślałem że wystarczy powielić ps_wirepayment i wszystko będzie super ale nie jest. W płatnościach widzę dwa razy przelew i na tym koniec. Nie mogę zmienić tłumaczenia bo presta go nie widzi w tłumaczeniach nie wiem jak skopiować wzór maila. 

 

Prosił bym o pomoc.

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

wystarczy powielić oraz zmienić wszelakie wystąpienia ps_wirepayment w nazwie katalogu, plików jak i w kodzie.

dodatkowo, dobrą praktyką będzie zmuszenie zduplikowanej wersji modułu do wykorzystywania innych zmiennych, które przechowują informacje o płatności w bazie danych (wtedy każdy z modułow będzie mógł mieć swoje własne unikalne ustawienia)

Link to comment
Share on other sites

dodatkowo, dobrą praktyką będzie zmuszenie zduplikowanej wersji modułu do wykorzystywania innych zmiennych, które przechowują informacje o płatności w bazie danych (wtedy każdy z modułow będzie mógł mieć swoje własne unikalne ustawienia)

 

Vekia czy zechciał byś powiedzieć jak to zrobić będę wdzięczny :)

Link to comment
Share on other sites

Dobra znalazłem sam :).

Dla innych zmianę opisu zrobiłem w pliku modules/ps_wirepaymentweb4ever/views/templates/hook/ps_wirepayment_intro.tpl Azmianę nazwy wyświetlania  modules/ps_wirepaymentweb4ever/ps_wirepaymentweb4ever.php linia 197 ->setCallToActionText($this->trans('Kredyt kupiecki', array(), 'Modules.Wirepaymentweb4ever.Shop')).

Zmiany dokonywałem na module który udostępnił endriu107 (serdeczne dzięki). Dołączam go do tego postu aby inni mieli komplet w jednym miejscu. 

 

 

PS: gdzie znajduje się informacja o nazwie szablonu e-mail aby zmienić jej treść dla tej formy płatniczej ?

ps_wirepaymentweb4ever.zip

Edited by c3ltis (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...