Jump to content

Podwójne menu kategorii


Marketer

Recommended Posts

Witam,
Czy może mi ktoś doradzić, czy i jak można stworzyć podwójne menu kategorii, w taki sposób, by żyły one własnym życiem, tj. niezależnie? Dla przykładu, żeby produkty można było wyszukiwać po zastosowaniu lub po kształcie.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

W sklepie jest blok filtrowania produktów, który można wykorzystać do filtrowania opcji produktów.

 

Przykład: https://www.alget.pl/4-szkla-hartowane

 

A można jakoś dorzucić przekroje w postaci graficznej? Słowa mogą niewiele powiedzieć i być nieprecyzyjne. Mam tutaj na myśli zastosowanie grafik zamiast słów we wspomnianym przez ciebie bloku filtrowania produktów. To byłby idealne.

Link to comment
Share on other sites

Czy orientuje się ktoś dlaczego mi się ten filtr nie wyświetla w lewej stronie? Mam podpięte wszystko. Próbowałem reinstalacji modułu. Jest tam podstawowa konfiguracja i nic....

Zapewne to jakiś "czeski błąd". Jeśli komuś się coś takiego przydarzyło to będę wdzięczny za sugestie.

Link to comment
Share on other sites

W konfiguracji modułu BL należy wybrać kategorie w których ma się wyświetlać blok filtrów.

Moduł ten wyświetla się TYLKO na stronach kategorii, bo nie jest to wyszukiwarka, tylko moduł filtrowania danych w danej kategorii.

I w module trzeba wszystko zaindeksować (linki indeksowania w konfiguracji modułu).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...