Jump to content

Darmowa wysyłka dla poszczególnych grup klientów


rootsklep

Recommended Posts

Witam, 

 

Działam na wersji 1,6,1 i szukam odpowiedzi na moje pytanie. Otóż chciałabym ustawić darmową wysyłkę dla dwóch grup klientów. Z racji tego iż korzystam z modułu hurtowni mam klientów hurtowych dla których przypisałam darmową wysyłkę od 2 tys zł, dodatkowo chciałabym ustawić darmową wysyłkę dla klienta indywidualnego od np. 500 zł. Czy istnieje taka możliwość ? Z Góry dziękuje :) 

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest właśnie tak zorganizowane, hurtownicy mają swojego przewoźnika a klienci indywidualni swojego. Jednak darmowa dostawa obejmuje obu przewoźników i jest taka sama dla obu grup.  ;)

To jeszcze jedno pytanie jeśli ktoś mi udzieli odpowiedzi będę wdzięczna. Od pewnego czasu nie korzystam z pomocy informatyka więc sama się z tym borykam. Nadal chodzi o wysyłkę. Moja wysyłka jest droga przy zamówieniu dwóch i więcej produktów wysyłka dubluje się. Chciałabym by drugi produkt w koszyku dla klienta oznaczał iż za drugi produkt zapłaci 50 % mniej za wysyłkę. Gdyż często bywa tak iż dwa produkty mieszczą się w jednym kartonie. A podwójne koszty wysyłki odstraszają, jednak u nas każda aukcja to 1 produkt.  :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...