Jump to content

Tema Cache Kalıyor

Recommended Posts

Merhabalar, kullandığım temayı anlayabilmek için edit çekiyorum css lerde scss kullanılıyor. Cacheleri kapatmama rağmen cache klasörünü boşaltmama ve performans da cacheleri ccc bölümünü yapmama rağmen hala cache bırakıyor tuhaf

Sorunum devam ediyor değerli üstatlarım

Bundan 2 gün önce css'de seçili olan csslerin dosyasını komple sildim içeriğini, cacheden silinmemişti bugün baktığımda silindiğini gördüm, ama ne hikmetse, içi boş olmasına rağmen hala navbar normal şekilde çalışıyor. Abi banamısın demiyor anlam veremiyorum. root / cachedeki smart içindeki cacheleri temizledim, ayarlardan cacheleri kapattım Dosyalar güncelleştirildiği zaman temayı yeniden derle. seçeneğinide seçtim ama banamısın demiyor.

OL8laP.png

zBODy9.png

Edited by Bigchefstarys (see edit history)

Sitenin chache modülleri var mı bunlarındaa etkisi var

birde bi defasında işime yaradı ilginç bir çözüm sitenin seosunu kapattım siteyi yeniledim sonra tekrar seoyu açtım önbellek silindi. Bi deneyin yada olmaz ise bilgileri verin bi bakalım

• Like 1

Çok garip, ben modules içindeki scss'den değişiyordum direk css oradan çalışıyor zannediyordum. Tema dosyasının rootunda css dosyasında da aynı dosyaları buldum ve değiştirdim hemen oldu. scss ne diye koymuşlar anlam veremedim. Şuanda http sorunu yaşıyorum garip