Jump to content

üst menü ve footer akkında yardım

Recommended Posts

merhabalar

sitem http://www.ikident.com/tr/

üst menü de home yazan yazıyı tğrkçeye çeviremedim ne yaptıysam. cms kategorisi olarak kalıyor ve değişmiyor

aynı şekilde aşağıdaki bilgi,hesabım yazan footer kısmını nasıl değiştirebilirim

ayarlardan varsayılan dili türkçe yapmaya çalışıyorum ama türkçeyi seçince de beyaz sayfa geliyor

uzun oldu kusura bakmayın yeni yeni çözmeye çalışıyorum

İnternetten diş satmanız güzel başta korktum :)

sorun şu

Admin paneli katgoriler e girin orada henüz hiç bir kategoriye girmeden women var üstte kategorilerin olduğu yerde düzenle var oraya girin home açılacak onu düzeltin

olmaz ise women var onu düzenleyin üstte linkte id_category=3 yazıyor onu 2 yapın ve enter e basın

Footer için blockmyaccountfooter modülüne bakın

İnternetten diş satmanız güzel başta korktum :)

sorun şu

Admin paneli katgoriler e girin orada henüz hiç bir kategoriye girmeden women var üstte kategorilerin olduğu yerde düzenle var oraya girin home açılacak onu düzeltin

olmaz ise women var onu düzenleyin üstte linkte id_category=3 yazıyor onu 2 yapın ve enter e basın

Footer için blockmyaccountfooter modülüne bakın

teşekkürler fakat bende women kategorisi baştan beri gözükmüyor direkt home şeklinde idi

footer içinde dediğiniz modül aktif değil.  ben şimdiki footerdan memnunum fakat orda bulunan yazıları ve içeriği değiştirmek istiyorum.

kategori ile ilgili ekran görüntüsü ekliyorum

https://hizliresim.com/PrGZkd

kendim diş hekimliği öğrencisi olduğm için en temel ihtiyaçlarımızı uygun bir şekilde öğrencilere ulaştırmak istiyorum :)

Edited by turuncupiramat (see edit history)