Jump to content

HiPay - radzę omijać z daleka


roman.b

Recommended Posts

Witam,

 

Kolejna Francuska firma która nie powinna istnieć na rynku !!

Są całkowicie nie poważni. Najpierw chcieli wszystkie dokumenty założenia firmy: nip, regon, rejestracji i etc. w języku angielskim wydane przez te urzędy!. Po wielodniowej batalii z nimi udało nam się dojść do porozumienia że w Polsce nie jest językiem urzędowym angielski tylko polski. Dokumenty możemy dostarczyć ale tylko przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego, na co się zgodzili. Po dosłaniu wszystkiego chcieli jeszcze skan dowodu osobistego i "status" spólki? potwierdzony przez organ? przy działalności gospodarczej na własne nazwisko!.

 

Po wysłaniu dodatkowych dokumentów, czekam 10 dni cisza!. Piszę do nich i łaskawie odpowiadają że to nie jest to co by chcieli. Wkurzyłem się i piszę że chce zamknąć u nich konto, tylko jak najpierw mogę wypłacić środki 800 EUR i znowu cisza!

 

Ręce opadają to już trzecia firma Francuska z którą walczymy.

Pierwszy był Common-Services drugi Prestashop i teraz oni.

Mało tego ja dopiero im zwróciłem uwagę że ich strona nie działa na chrome co naprawili ale nie do końca bo część funkcjonalności dalej im nie działa.

 

Taka przestroga dla innych

Roman Bendik

Link to comment
Share on other sites

HiPay całkowicie milczy, na dodatek usuną wszystkie statusy dostarczonych dokumentów i tak jest 0 !! 

 

Czekam na jakąś reakcję ze strony Prestashop bo to jest ich oficjalny partner a traktują klientów jak Gówn....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...