Jump to content

مشکل لود شدن تصاویر

Recommended Posts

سلام! من یک وبسایت راه اندازی کردم و یک قالب اصلی هم خریداری کرده و نصب کردم، همه چیز برای شروع خوب بود تا اینکه متوجه شدم برای حذف کردن عبارت

index.php

از اسم وبسایتم که به شکل اجباری ظاهر می شد، باید گزینه ی یو آر ال آشنا را فعال کنم. ولی وقتی این کار رو انجام میدم، عکس های کالاهای وبسایت لود نمیشن!

سعی کردم با تغییر دادن فایل

.htaccess

مشکل رو رفع کنم اما بی فایده بود!

از سازنده ی قالب و پشتیبان هاست هم کمک خواستم ولی هر کدوم من رو به طرف مقابل پاس می دادن!

لطفا منو راهنمایی کنید!

Edited by SMRBS (see edit history)

سلام

این مورد قطعا به قالب شما ارتباطی نداره

در 99درصد موارد تنظیمات نادرست هاست شماست و یک درصد هم ممکنه اشکال از ساخت فایل اچ تی اکسس باشه که با پاک کردنش مشکل رفع میشه

موفق باشید

• Like 1

سلام

این مورد قطعا به قالب شما ارتباطی نداره

در 99درصد موارد تنظیمات نادرست هاست شماست و یک درصد هم ممکنه اشکال از ساخت فایل اچ تی اکسس باشه که با پاک کردنش مشکل رفع میشه

موفق باشید

من فایل اچ تی اکسس رو پاک کردم و خود سایت دوباره جنریت کرد ولی هنوز مشکل پابرجاست! این مشکل مربوط به کدوم قسمت هاست میشه؟ باید برای پیگیری کدوم قسمت تیکت بزنم؟ چون تا حالا برای مد ریرایت و لود نشدن تصاویر تیکت زدم، به من گفتن که مشکلی از جانب هاست نیست! هاست بنده نت افزار هستش!

Edited by SMRBS (see edit history)

پرستاشاپ یه اسکریپت جهانی هست و قطعا مشکلی در کدنویسی این قسمتها وجود نداره ، باید بگید تنظیمات مود ریرایت رو بررسی کنند. اگه فقط تصاویر شما مشکل داره ، ممکنه اشکال از سطح دسترسی پوشه ها و فایلها باشه. پوشه ها باید 0755 و فایلها 0644 باشند

موفق باشید

• Like 1

پرستاشاپ یه اسکریپت جهانی هست و قطعا مشکلی در کدنویسی این قسمتها وجود نداره ، باید بگید تنظیمات مود ریرایت رو بررسی کنند. اگه فقط تصاویر شما مشکل داره ، ممکنه اشکال از سطح دسترسی پوشه ها و فایلها باشه. پوشه ها باید 0755 و فایلها 0644 باشند

موفق باشید

سطح دسترسی هم کنترل شد و درست بود، مشکل اینجاست که وقتی من این گزینه را فعال می کنم، آدرس عکس های محصولات عوض شده و ریدایرکت می شود.

• 2 months later...