Jump to content

Problem z płatnością tpay


karol92

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z modułem płatności tpay. Problem pojawia się przy wyborze metody płatności. Gdy ktoś wybiera "Odbiór osobisty" lub "Przesyłkę za pobraniem" i przechodzi do ostatniego czwartego punktu (Płatności), oprócz zwykłych opcji typu zapłać przy odbiorze itp. pojawia się opcja "Zapłać z tpay". Chciałbym, aby tej opcji nie było. Ograniczenia przewoźnika nie działają w przypadku modułu tpay, mimo że sa ustawione poprawnie. W przypadku innych modułów i ustawień przewozników, wysyłek i ich ograniczeń nie ma żadnego problemu. Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem z tpayem?

Link to comment
Share on other sites

Ograniczenia przewoźnika nie działają w przypadku modułu tpay, mimo że sa ustawione poprawnie.

 

Czyli masz prestę 1.7, w której funkcjonalność ship2pay została zaimplementowana do core.

Pobrałeś moduł do wersji 1.7?

https://tpay.com/integracja-w-sklepach

Jeśli tak, to proponuję zgłosić do tpay, że coś nie tak jest z ich modułem do wersji 1.7 (chociaż prestashop 1.7 to jeden wielki bubel).

Link to comment
Share on other sites

Czyli masz prestę 1.7, w której funkcjonalność ship2pay została zaimplementowana do core.

Pobrałeś moduł do wersji 1.7?

https://tpay.com/integracja-w-sklepach

Jeśli tak, to proponuję zgłosić do tpay, że coś nie tak jest z ich modułem do wersji 1.7 (chociaż prestashop 1.7 to jeden wielki bubel).

Tak, wersja Prestashopa 1.7. Moduł tpay również. Całość ogólnie działa, chodzi tylko i wyłącznie o tą opcję która pojawia się mimo ograniczeń przewoźników. Klienta może wprowadzić to w błąd, gdy wybiera odbiór osobisty, a pojawia się kafelek 'zapłać z tpay' :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...