Jump to content

[Zlecę] Stworzenie lub modyfikacja istniejącego modułu programu partnerskiego


Recommended Posts

Witam,

 

poszukujemy doświadczonego programisty któremu powierzymy zlecenie stworzenie programu afilacyjnego.

Miałby on za zadanie działać nieco inaczej aniżeli typowy PP naliczający poleconych przez link referencyjny.

 

- dodanie z poziomu klienta "moje konto" zakładki "Mój program partnerski"

- funkcja "utworz indywidualny prefix" 

 

Po utworzeniu prefixu przez usera zostaje przypisana mu indywidualna nazwa vouchera, kod który od tej pory będzie zamieszczał na portalach zewnętrznych typu Youtube, Twitch etc. Każdy polecony przez niego klient, który odwiedzi witrynę sklepu i posłuży się wskazanym voucherem otrzyma zniżkę na zakupy, natomiast u polecającego w zakładce mój program partnerski > historia powinna wyswietlac się data skorzystania z vouchera, nazwa produktu, cena produktu oraz zysk polecającego, przeliczony na podstawie przyznanej mu stawki wynagrogdzenia w %

 

 

dodatkowe informacje:

 

Sklep dostarcza produkty wirtualne ( kody )  poprzez e-mail oraz wiadomośc sms 

 

- możliwośc edycji w panelu administracyjnym wysokości % rabatu dla danego vouchera oraz % wysokości wynagrodzenia dla polecającego

- sklep obsługuje wiele walut, skrypt powinien przeliczać zarobek partnera do jednej waluty ( USD lub PLN )

- sklep posiada zaimplementowane wiele metod płatności, dlatego najatwiej byłoby naliczac prowizję polecającemu nie w momencie otrzymania autoryzacji płatności przez system, lecz w momencie wysyłki produktu ( kodu ) do klienta 

- jeden prefix na jedno konto użytkownika/polecającego

- wygenerowanie prefixu = utworzenie linku referencyjnego o tej samej nazwie jak prefix

- dobrze gdyby pojawila się możliwośc edycji prefixu

 

Na potrzeby zlecenia na życzenie mogę dostarczyć gotowy moduł programu partnerskiego opartego na linku refencyjnym do dalszej rozbudowy.

 

Proszę o konkretne oferty zawierające: cena netto ( firma amerykańska - fvat 0% lub rachunek ), czas wykonania, link do witryny oferenta ( firmowa / portfolio ). Proszę o oferty na pw lub w niniejszym topicu.

Edited by DigitalFactory (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...