Jump to content

Kódování PDF 1.3.1.1


salab

Recommended Posts

Tak mám problém i s 1.3.1.1 - ten zachvíli vyřeším a bude tu 1.4. :D
Podařilo se mi nahrát font, texty jsou částečně zobrazený, ale měna není správně kódována. Poradíte na jakém řádku nastavit kódování UTF-8? Díky

Link to comment
Share on other sites

Heuréka

v Tools.php najít kód

return str_replace('€', chr(128), $ret);



a nahradit ho tímto

return str_replace('€', chr(128), iconv('UTF-8','CP1250',$ret));



... kdyby to někdo poptával i pro 1.3.1.1.

Link to comment
Share on other sites

Tak to netuším, čím by to mohlo být. Na tom kódu nic špatně nevidím, podívej se, jestli jsi ho správně zkopíroval a vložil. Je možný, že tuto funkci (IconV) nepodporuje tvůj hosting.

Link to comment
Share on other sites

Tak to netuším, čím by to mohlo být. Na tom kódu nic špatně nevidím, podívej se, jestli jsi ho správně zkopíroval a vložil. Je možný, že tuto funkci (IconV) nepodporuje tvůj hosting.


Pokud hosting nepodporuje iconV, funguje to bez té funkce v prvním kódu... spíš by to chtělo přístup do admina a FTP a ne tady hádat a vytahovat zajíce z klobouku.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Potvrzuji funkčnost změny v tools.php i na 1.3.2.3

Já vůl jsem se k prestě dostal poprvé cca před 14 dny a to už byla na světe 1.3.2. tak vždycky trnu hrůzou jestli to či ono pojede. Zatím jsem ale nenarazil na nic co by se nepovedlo díky rozsáhlé diskuzi zprovoznit.

BTW - tady sem zagumoval a zbytečně se u tohodle zasekl na víc jak hodinu proto, že jsem spoléhal naivně že v poznámkovém bloku není problém editovat PHP a ono bohužel je :(. První výsledek byl znefunkčnění celé presty včetně administrace a podruhé hláška o nemožnosti vytvoření PDF. Opravdu vřele všem doporučuji používat PSPad Editor

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...