Jump to content

[YARDIM] Türkçeleşmeyen yerler ve ürün sayfasına text label

Recommended Posts

Merhaba,

Jlp3zB.jpg

zBmnpD.jpg

Yukarıdaki add to cart her yerde türkçe olmasına rağmen anasayfada ingilizce gözüküyor ve hediye nin yanındaki special, featured, bestseller yazılarınıda hiçbir şekilde türkçe yapamadım.

OLREz5.jpg

aynı şekilde yukarıdaki yeride türkçe yapamıyorum.

G0v347.jpg

aynı sorun scrool rool da devam ediyor...

y3PVpa.jpg

ve tabiki arama, my cart , my account , login, my wish gibi devam ediyor...

6XZmvW.jpg

Son olarakta yukarıdaki gibi kişiye özel ürünlerde ürünün üzerine kişi ismi yazılacağı için bi label yapmak istiyorum..

yardımcı olan olursa çok sevinirim.

Admin üzerinden çeviri yapmadan bu alanlara ftp üzerinden müdahale edemezsiniz, ftp üzerinden müdahale sağlıklı bir işlem olmaz, bazı Türkçeleştirmeler ise çeviri alanından değil kullanılan modüller üzerinden yapılır, bu nedenle tavsiye verebilmek için şablonu tanımak gerekir, bazı alanlar geri sayım gibi bu alanlar ise java kodlarıdır bu alanları direk kaynak kodlarına girerek yapabilirsiniz, bu alanı kontrol eden java kodlarını bulup düzenlemeniz gerekir.

Admin üzerinden çeviri yapmadan bu alanlara ftp üzerinden müdahale edemezsiniz, ftp üzerinden müdahale sağlıklı bir işlem olmaz, bazı Türkçeleştirmeler ise çeviri alanından değil kullanılan modüller üzerinden yapılır, bu nedenle tavsiye verebilmek için şablonu tanımak gerekir, bazı alanlar geri sayım gibi bu alanlar ise java kodlarıdır bu alanları direk kaynak kodlarına girerek yapabilirsiniz, bu alanı kontrol eden java kodlarını bulup düzenlemeniz gerekir.

çeviriler ile ilgili aldığın hatayı hosta yolla max input u 5000 yapsınlar öyle dene yoksa çok zor

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Malesef paylaşımlı hostinglerde input değerini firma değiştirmiyor.Mecburen vds sunucu kiralayacağız bunun için.

Text label konusu hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Malesef paylaşımlı hostinglerde input değerini firma değiştirmiyor.Mecburen vds sunucu kiralayacağız bunun için.

Text label konusu hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

Daha basit bir yöntemi var sitenin yedeğini al veri tabanının da yedeğini al ve xampp veya wampp server kur bilgisayarına bilgisayardan düzenleme yap