Jump to content

Müşterileri dışa aktarırken GSM numaralarını Görmek

crackmass

Recommended Posts

Merhaba, Haber Bültenine kayıtlı müşterileri dışa aktarırken GSM numaralarının da excel tablosuna aktarılmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Bunu şunun için istiyorum, haber bültenine kayıtlı müşterilerime sms ile bilgilendirme yapmak istiyorum yeni kampanya için. Bunun için aklıma gelen onları excel ile dışarı aktarıp oradan da hizlisms.com modülüne yüklemek. Başka bir yol bilen var ise onuda belirtirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

post-910568-0-51373900-1497084083_thumb.png

Merhaba, Haber Bültenine kayıtlı müşterileri dışa aktarırken GSM numaralarının da excel tablosuna aktarılmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Bunu şunun için istiyorum, haber bültenine kayıtlı müşterilerime sms ile bilgilendirme yapmak istiyorum yeni kampanya için. Bunun için aklıma gelen onları excel ile dışarı aktarıp oradan da hizlisms.com modülüne yüklemek. Başka bir yol bilen var ise onuda belirtirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler

excel dışarı aldıgın bilgileri geri yüklenmiyor ben beceremiyorum başarılı bir şekilde 

Benim sorum haber bültenine kayıtlı müşteri listesini dışa aktarırken haber bültenine kayıtlı müşterilerin gsm bilgileri tabloda yok. Prestashop admin panelinde bunu tabloya nasıl ekleyebilirim. Prestashop 1.6.0.14

• 1 year later...