Jump to content

Termék-tulajdonság hiba adminban


hehehuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Egy számomra furcsa és szokatlan hibával találkoztam, bízom benne hogy esetleg valakinek lesz megoldása, ötlelte.

 

A használt PS verzió: 1.6.0.6

Probléma: A PS adminjába balépve a katalógus/Termékek listából bármely terméket is nyitom meg, szépen bejön annak a szereksztőfelülete, az első hozzá tartozó tulajdonság-menüvel, az "Információ"kkal.

 

Viszont ha rákattintok bármilyen más opcióra itt ("Szállítás" , "Árak", stb), akkor azok nem jelennek meg, egy üres és fehér felület marad csak ott, ahol korábban az információk menüpont adatai voltak.

 

ChromeConsole-ban betöltve az admint, ezt a két hibát látom egy termék szerkesztésénél:

 

"[Deprecation] Synchronous XMLHttpRequest on the main thread is deprecated because of its detrimental effects to the end user's experience."

 

valamint

 

"Uncaught TypeError: $(...).validate is not a function

    at index.php?controller=AdminProducts&id_product=8&updateproduct&token=e06f44f…:1024
    at dispatch (jquery-1.11.0.min.js:3)

    at r.handle (jquery-1.11.0.min.js:3)"

 

Próbáltam ennek utána nézni, de sajnos nem találtam működő megoldást. Esetleg egy új verzióra frissítés és importálás segíthet? Vagy mi lehet a helyes eljárás?

Eddig működött minden, változtatás nem történt egy jó ideje már az oldalon.

 

Egy jó ötletet szívesen vennék :)

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Köszi a választ. A böngésző cache-t és a PS cache-t (admin/HaladóBeállítások/Teljesítmény alatt a "Gyorsítótár törlése" gombra bökve) is töröltem persze, én is arra gondoltam először.

 

Amit minden termék esetében látok a ChromeConsole-ban pirosan:

Uncaught TypeError: $(...).validate is not a function

és

http://domain.hu/admin9267/index.php?controller=AdminProducts&id_product=10&updateproduct&token=e06f44fe91b6727e975e6b5264d4f8d2

Sejtem a második az érdekesebb, csak sajnso nincs ötletem, hogy oldjam meg a hibát.

Edited by hehehuhu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Megoldás ^^

 

Szóval mint kiderült, a végfelhasználó módosítgatta az admin könyvtár fájljait. Kicseréltem egy verzióazonos admin könyvtárral, és betöltődött a szükséges oldalak mindegyike :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...