Jump to content

Prodej vstupenek, modul?


agramon

Recommended Posts

Nevíte, zda existuje modul, přes který by bylo možné prodávat vstupenky, jakožto virtuální produkt, následně data nahrát třeba do mobilu a na akci je u návštěvníků ověřit třeba přes QR čtečku?

 

Dosud jsem to dělal tak, že jsem po přijetí platby ručně zaslal ten písmenný kod, který presta ke každé objednávce generuje, jako je např. DNCUVRMJI uložil jsem si ho se jménem návštěvníka i k sobě do tabulky a pokud na akci sedělo jméno i poslední 3 písmena, pustili jsme ho dál.. to ale u vstupu dost zdržuje.

 

Díky za případný tip, nebo radu..

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

 kdysi tu byla nějaká řešení na prodej pc her online kde stačilo vyplnit k takovému zboží tabulku s kódy které se pak posílali zákazníkovi, ale samozřejmě tam nebyli QR/bar kódy na faktuře. Pro tyto případy to budete muset stejně doprogramovat aby to bylo u každé zakoupené položky...tj. když někdo objedná 2ks a více je nebo není to problém a jak toto potřebujete řešit? Budete potřebovat programátora, který to pro vás realizuje ve formě extra modulu který zajistí veškeré tyto postupy + nějaký jednoduchý skript/app do mobilu na to ověřování přez QR/bar kód. Hotové řešení zřejmě nebude.

Edited by XM4N (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...