Jump to content

Przemieszczeni długiego opisu produktu


kacper.sosnowski

Recommended Posts

Witam, dopiero zaczynam przygodę z prestashop, w związku z czym mam pytanie:

 

Jaki jest sposób na przemieszczenie długiego opisu produktu?

Aktualnie jak wejdę w dany produkt, to mam krótki opis i zdjęcia, poniżej mam kategorię produktów (30 produktów w tej samej kategorii), następnie "Product video" i "Sprzedaż łączona". I dopiero na samym końcu jest "Więcej informacji" na temat produktu. Jest to kompletnie nieczytelne, i chciałbym zamienić miejscami żeby Więcej informacji było nad proponowanymi prod. W pozycjach modułów nie mam możliwości zmiany tego bo w :

 

Product footer - 4 moduły  [This hook adds new blocks under the product's description] (Nazwa technicznadisplayFooterProduct)

mam tylko 3 moduły które wymieniłem w pierwszej kolejności a opis produktu tak wygląda na podglądzie live jakby nie był żadnym modułem.

 

Domyślam się że bezpośrednio w plikach .tpl będzie trzeba zmienić - ale proszę o podpowiedź gdzie tego szukać

 

 

 

Z góry dzięki - pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

...

Proszę o odpowiedź gdzie konkretnie mam szukać. Dziękuję

 

 

Konkretnie to by każdy chciał i wiele osób by dostało pod jednym prostym warunkiem należy podać maksymalna ilość informacji na temat sklepu a tego właśnie nie zrobiłeś, nie wiem na jakiej wersji presty pracujesz, na jakim szablonie więc odpowiem konkretnie odnośnie wersji 1.6 i szablonu standardowego jest to plik product.tpl w którym należy odszukać sekcje zawierającą {$product->description}

 

Czyli ten kawałek kodu i przenieść w wybrane miejsce.

{if isset($product) && $product->description}
			<!-- More info -->
			<section class="page-product-box">
				<h3 class="page-product-heading">{l s='More info'}</h3>
				<!-- full description -->
				<div  class="rte">{$product->description}</div>
			</section>
			<!--end  More info -->
		{/if}
Link to comment
Share on other sites

Faktycznie-masz racje, skupiłem sie tak mocno na dokładnym wytłumaczeniu problemu, że zapomniałem o tak istotnych wiadomościach. :)

 

Na szczęście są tacy magicy co potrafią pomóc i w takiej sytuacji - dzięki wielkie naprowadziłeś mnie bezbłędnie.

Wystarczyło przenieść tą sekcję nad wcześniejszą i efekt końcowy osiągnięty!

 

P.S. Presta ver 1.5.6.2

 

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...