Jump to content

[Addons PrestaShop] Jak dodać paczkę z szablonem?


Angar

Recommended Posts

Witam,

 

Dodałem swój szablon do addons prestashop. Szablon został już zatwierdzony pod względem technicznym i czekam jeszcze na zatwierdzenie marketingu.

 

Z tego co obecnie widzę na karcie produkty da się dodać jedynie .zip z plikiem instalacyjnym szablonu.

I tutaj mam pytanie. Czy da się jakoś dodać całą paczkę z szablonem (plik instalacyjny szablonu + materiały graficzne + psd + dokumentację w html)?

 

post-294103-0-61195300-1496307539_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej to zrobić w module konfiguracyjnym szablonu zakładkę typu "Help" z linkami do tych wszystkich materiałów.

I najlepiej materiały umieścić na swoim serwerze, a w module dać tylko linki do nich, bo i tak pewnie 90% klientów nie będą interesować np. pliki psd i po co szablon zawalać zbędnym mułem.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

Dodanie linku do mojej strony byłby najlepszym rozwiązaniem, ale tutaj:

https://addons.prestashop.com/pl/content/37-contributor-guide-technical-validation

pisze:

Don't insert external links into your module code or module documentation.

 

Dodatkowych plików nie mogę dołączyć do szablonu, linku do mojej strony też. Nie rozumiem po co tak to utrudniają.

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowych plików nie mogę dołączyć do szablonu, linku do mojej strony też. Nie rozumiem po co tak to utrudniają.

 

100% wyłączności chcą mieć do kontaktu z klientem :)

 

To pozostaje w module konfiguracyjnym wrzucić:

grafiki do /views/img/ (nie wiem czy walidator psd przepuści, musisz przetestować)

a dokumentację html trzeba przerobić na tpl i do /views/templates/admin/ dodać i w module już to można powyciągać.

Linki relatywne nie są zabronione :)

Link to comment
Share on other sites

Szablon przeszedł już walidacje i nie chce mi się w nim za bardzo grzebać więc dorzuciłem link do mojej strony do dokumentacji w pdf, którą można dodać do szablonu może to zaakceptują.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...