Jump to content

Hledám pomoc s instalací PrestaShopu


Vario

Recommended Posts

Dobrý den. Hledám osobu, která by byla tak hodná a nainstalovala mi PrestaShop na můj hosting u Banan.cz. Testoval jsem instalaci na cesky hosting, C4, wedos a vsude vse probehlo korektne az do konce. U bananu nejde nic, stale neco nefunguje, nejdou mi mazat adresare nebo jejich obsah a reakce podpory byla "Obratte se na nejake forum", "Obratte se na tvurce programu" nebo "Najdete si pomoc v nejakem foru ktere se zabyva timto programem". Pro me jako pro jejich zakaznika to je hrozny. Proto hledam osobu ktera by mi na banan nainstalovala PrestaShop. Ftp pristup samozrejme umoznim. Potrebuji to trochu rychleji. Pote budu resit odchod od bananu k c4. Dekuji.

Link to comment
Share on other sites

S týmto jednaním je zbytočné si niečo u nich inštalovať keď sami nevedia ako sa starať o svojich zákazníkov a serveri. Odporúčal by som zmeniť poskytovateľa, aby potom nebol problém s presunom...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

můžu se zeptat z jakého důvodu to musí být zrovna banan?  A v budoucnu se toho může přidat více, pokud jsou problémy už v začátku s instalací. Teď teoreticky odladíte instalaci a můžete později chtít rozšířit o nějaký modul a může vyvstat nový problém... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...