Jump to content

ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΤΟ CONTACTS


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
ligo diskolo moy fenete na peirakso to contact-form.php kai meta na peirakso kai to antistoixo tpl ??? polla dn einai ?? ayto ennoouse oti to brikes?


ναι δεν είναι τίποτα,απλά κανεις copy αυτά που λέει στα αντίστοιχα και είναι έτοιμο.
εμενα παίζει κανονικά μπορείς να το δεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Βοηθήστε τον τυφλό...Εγώ πριν λίγο καιρό είχα βρει τρόπο να γράψω από το πάνελ κειμενάκι για την επικοινωνία. Όταν λοιπόν το βρήκα έγραψα κάτι δοκιμαστικά και το άφησα έτσι. Σήμερα με πήραν ένα τηλέφωνο και μου είπαν ότι βρήκαν το κινητό από το σαιτ αλλά τα άλλα τηλέφωνα είχαν πρόβλημα. Μου το είχαν ξαναπεί άλλη μια φορά αλλά δεν είχα δώσει σημασία. Και πατάω σήμερα στην επικοινωνία και τι να δω???? http://www.exoplismos-edu.gr/shop/contact-form.php

Δείτε πως δουλεύει το σαιτ μου εδώ και 4 μήνες. Ψάχνουμε λοιπόν τον τρόπο να το αλλάξουμε αυτό και δε τον βρίσκουμε. Έψαξα όλες τις επιλογές στο πάνελ αλλά μάταια. Δε μπορώ να θυμηθώ πως στο καλό τα έγραψα αυτά. Αν δε γίνεται να τα διορθώσω, έστω να τα σβήσω τελείως.

Link to comment
Share on other sites

Και γω εκεί νόμιζα ότι είναι αλλά δεν είναι από κει τελικά. Έχω ψάξει και όλα τα πρόσθετα μήπως είναι κάπου από κει αλλά τίποτα. Η πλάκα είναι ότι πριν λίγες μέρες κάτι έψαχνα και το βρήκα καταλάθος αλλά και πάλι δε θυμάμαι που.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και αυτή η περίπτωση αλλά τώρα δεν φαίνεται στο tpl. Στο CMS έχει μόνο όρους χρήσης,πώλησης, τρόπο αποστολ΄πης και πληρωμής.Α και το about us κτλ και όχι επικοινωνία.

Link to comment
Share on other sites

το δημιούργησε στο cms επικοινωνία και βαλέ στο tpl το ID που θέλει για να μπορείς να το μεταβαλεις, πιθανότατα το έσβησες κάποια στιγμή και έχει κρατήσει η βάση αυτό που σου εμφανίζει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...