Jump to content

[vyřešeno]pouze komplet


Stana

Recommended Posts

Mohl by mi prosím někdo poradit, jak vyřešit zasílání zboží?
O co jde:
chtěl bych vytvořit povinnost zakliknout při potvrzení objednávky:
1. zaslat zboží poze jako komplet
2. zaslat poze část (např. pokud není dostatečný počet skladem)

Hledal jsem na foru, ale na nic podobného jsem nenarazil.
Jak by musela být vyřešena faktura?
Stačilo by stornovat určitý počet?
Díky.

26254_nIlKwDRk6hKBY8XtgC7G_t

Link to comment
Share on other sites

Pokud není dostatečný počet produktů skladem, automaticky se vygeneruje dle astavení THEME MAILS e-mail, který bude s potvrzujícím e-mailem odeslán kupujícímu. Pakliže máš zapnuto řízení obchodu - resp. skladu, stačí pak doplnit patřičné texty do theme takového mailu a nebo přímo zpravý k zakázkám, což najdeš u objednávek. Kam lze doplnit patřičné texty!

Musíš si zvolit určitý systém, pokud řízení skladu, nákup zboží co není vedeno skladem ap. Do potvrzení objedávek bych to necpal, je to poštovní služba či možnost výběru zboží osobně, dobírky a převody - tam bych to asi nemotal. Pokud ale na tom trváš, bude to spíš chaotické - proč? když to jádro Presty má v sobě takto zabudováno...

:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ano, odeslání e-mailu a možnost odeslání vlastní zprávy kupujícímu - jasně.
Není to můj obchod a klient by chtěl, abych mu nastavil, že kupující může zvolit - pokud objedná např. 100 položek a skladem bude 99, aby mu je mohl poslat a nemusel čekat na další dodávku ze skladu.
Je to samozřejmě něco navíc, ale vlastně také logická volba. Když někdo objedná 100 šroubků kterých mám jen 99, proč mu je neposlat. (příklad)

Uvažoval jsem o úpravě např. "Nabízet balení jako dárek" nebo "Nabízet balení do recyklovaného obalu" apod.
Mimochodem tyto volby jsem zrovna povolil, ale nikde jsem další možnosti v katalogu zboží nenašel. Projeví se až u zadávání nového zboží?
Díky.


Update:

Mimochodem tyto volby jsem zrovna povolil, ale nikde jsem další možnosti v katalogu zboží nenašel. Projeví se až u zadávání nového zboží?

Samozřejmě, při objednávání zboží :-D B...c.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...