Jump to content

Nastavení dopravy a platby na SK


Recommended Posts

Zdravim,

chtěl bych požádat o radu jak nastavit zasílání na Slovensko...

 

Našel jsem povolení státu a nastavil jsem pro SK jen platbu převodem.

Dopravu PPL jsem rozdělil na PPL - ČR a PPL - SK...nastavil různé ceny dle ceníku

 

ale mám dva problémy a ještě jeden dotaz :

1) pro PPL - SK mi to píše v košíku doprava ZDARMA i při objednávce nižší než kolik jsem zadal v nastavení dopravy...jako kdyby bral nadřazenou hodnotu z nastavení DORUČENÍ - KONFIGURACE - DOPRAVA ZDARMA OD - 1500,- 

já bych chtěl na SK, aby se aplikovalo ZDARMA např od 3000,- (to co je nastaveno v detailu dopravce)

 

2) dá se nějak omezit dopravce v závislosti na jaký stát si vybere uživatel ? aby mu to vůbec nenabídlo pro SK dopravce PPL - ČR zdarma...nebo se musí doinstalovat nějaký modul ?

 

3) dá se nastavit pro zasílání na SK, aby se posílaly jiné údaje pro bankovní převod ? 

 

Díky za pomoc

 

EDIT : verze PS 1.6.10 ... brzy provedem update na poslední verzi 1.6.13

Edited by fishmaker (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1. Nastav cenový rozsah dopravy v závislosti od ceny objednávky.

2. Dá sa to v nastaveniach prepravcu, stačí ak bude pre SK dopravcu vyplnená cena a pre CZ nie, tým pádom keď dá niekto Slovensko, zobrazí sa iba SK prepravca

3. Toto sa asi nedá, riešil by som to kópiou bankwire modulu a pre každu krajinu nastaviť iný modul. Alebo skúsiť platené riešenie

Edited by WEBDVL (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

tak po pár měsících tu mám radu, kdyby někdo řešil něco podobného...

 

1) problém s cenou dopravy byl opravdu, že jsem měl vyplněnou DOPRAVU ZDARMA OD v hlavním nastavení...a tudíž to přebíjelo nastavení u jednotlivých dopravců...stačilo nechat prázdné a bere to správně dle dopravců

3) vyřešil jsem to nakonec nákupem modulu - https://prestashop.valasinec.cz/platebni-moduly/45-bankovni-prevod-s-vice-ucty-qr-platbou-a-vazbou-na-dopravce-prestashop-16.html kdy jsme získali i rovnou zobrazení QR kodu (chodí i do mailu) - modul umožňuje dle měny nastavit účet kam mají chodit platby 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...