Jump to content

Problemy po migracji sklepu Prestashopem 1.6.1.115


Recommended Posts

Witam, 

 

Bardzo prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu dwóch błędów, które pojawiły się po migracji sklepu z wersji 1.6.1.4 na 1.6 11. Migracja polegała na przekierowaniu domeny na inny katalog serwera na home.pl (zmiana skórki + rozbudową sklepu o kilka nowych funkcjonalności).

 

Pierwszym i najpoważniejszych błędem jest błąd 500 po wybraniu banku z bramki płatności tpay.com (próbowałem z dwoma różnymi wersjami gotowego modułu w wersji 1.2 oraz 2.6) po wyborze banku i zatwierdzeniu płatności pojawia się błąd 500. Mam uruchomiony tryb debugowania, Dodatek jest poprawnie skonfigurowany, przeszukałam już chyba wszystkie możliwe opisane sugestie oraz konsultowwlem się z operatorem tpay.com

 

M.in sprawdzalem uprawnienia do plikow, ustawienia trybu katalogu oraz produktów standardowych, wirtualnych, próbowałem dwóch wersji modułu tpay, tryb magazynów, sprawdzałem statusy płatności - bezskutecznie.

 

Drugi problem może być powiązany z wyżej opisanym jednak również nie potrafię go zdebugowac i podobnie jak wyżej próbowałem różnych sugestii. Błąd pojawia się jedynie w logach (

Frontcontroller::init - Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart

 

). Dodatkowo po złożeniu zamówienia w panelu administracyjnym nie widać zamowionego produktu przez klienta. Z poziomu koszyka wszystko jest poprawnie. 

 

Za pomoc w rozwiązaniu powyższych problemów przewiduję zapłatę. Co do kwoty możemy się dogadać. 

Adres testowego sklepu to bionigree2.tk

Włączone są zakupy dla gości. Proszę o kontakt/odpowiedzi.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...