Jump to content

Anasayfa 'Homefeatured' çoğaltmak ?

Recommended Posts

Merhabalar,

Çoğu kişinin benimle aynı sorunu yaşadığını görüyorum. Prestashop sanırsam 'Popüler Ürünler' adı altında tek modül ile anasayfada gösterim yapıyor.

Evet ayarlarından X bir kategoriyi seçebiliyoruz. Ancak ana sayfada 2 farklı veya 3 farklı kategorinin sırasıyla ürünlerini göstermek istediğimizde kilitlenip kalıyoruz.

Buna uygun bir modül yok mu ? Yani ben sadece tek bir kategoronini ürünlerini anasayfada göstermekle mi sınırlıyım veya hepsini karışık şekilde.

Açıkçası böyle bir yazılımın bununla sınırlı kaldığını düşünmüyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Sorular :

1) istediğim bir ürünün/ürünlerin ID'lerini yazarak, seçtiklerimi nasıl anasayfada gösteririm ? Buna ait bir modül var mı ?

2) Homefeatured modulunu multileyebilir miyiz?  Aynı modul'den 2 tane kancaya takılmıyor. Yani hem X bir kategorinin ürünlerini hemde Y kategorisinin ürünlerini anasayfada gösterebilmek için modülü 2'li aktif etmeye çalıştım ama kabul etmedi.

Teşekkürler.

Evet olur zaten ürün eklerken hangi ürünün ana sayfada göstgerilmesi gerektiğini siz belirliyorsunuz

örnk bir ürün ayakkabı kategorisinden bir ürün çanta kategorisinden bir üründe elbise kategorisinden seçip ana sayfada gösterebilir siniz.

Sorum anlaşılmadı sanırım,

Demek istediğim şu ;

Ayakkabılar : 

ÜRÜN 1 ÜRÜN 2 ÜRÜN 3 ÜRÜN 4

ÇANTALAR

ÜRÜN 1 ÜRÜN 2 ÜRÜN 3 ÜRÜN 4

gibi. Yani ana sayfada 2 farklı kategori göstermek istiyorum 

teşekkürler