Jump to content

E-posta Çeviri Problemi

Recommended Posts

Merhabalar,

1.6.1.11 ve theme1180 kullanıyorum.

E-posta metinlerinde konseptime uygun değişiklikler yapmak istiyorum. Admin panelde ilgili alana geldiğimde aşağıdaki gibi 7 adet uyarı veriyor:

• "tr" dili için bir e-posta dizini mevcut, ancak /themes/theme1180/mails içinde varsayılan dil (en) için değil

Ayrıca ekran görüntüsünü de iletiyorum ekte. Bu konuyu nasıl çözeceğime dair yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler

Feyhan

post-1375314-0-85384700-1493372842_thumb.jpg

• 3 years later...
On 4/29/2017 at 3:44 PM, bera_ramazan said:

Şöyle yap istersen

ana dizinde yer alan mail klasöründeki tr klasörünü temanın altındaki mails klasörüne kopyala olur

hocam sorun çözüldü şimdide modül çevirileri için uyarı veriyor onun için nerdeki dosyayı nereye kopyalıyacağız.

"tr" dili için bir e-posta dizini mevcut, ancak /themes/ZOneTheme/modules/followup/mails içinde varsayılan dil (en) için mevcut değil

"tr" dili için bir e-posta dizini mevcut, ancak /themes/ZOneTheme/modules/ps_emailalerts/mails içinde varsayılan dil (en) için mevcut değil

"tr" dili için bir e-posta dizini mevcut, ancak /themes/ZOneTheme/modules/ps_emailsubscription/mails içinde varsayılan dil (en) için mevcut değil

"tr" dili için bir e-posta dizini mevcut, ancak /themes/ZOneTheme/modules/referralprogram/mails içinde varsayılan dil (en) için mevcut değil