Jump to content

Moduł zniżek dla stałych klientów


paww

Recommended Posts

Poszukuję modułu (gotowego do kupienia i skonfigurowania, na wersję indywidualną mnie nie stać) do stworzenia programu lojalnościowego w sklepie opartym na Prestashop 1.6

 

Podstawowe założenia:

  • klient po przekroczeniu określonego progu punktowego uzyskuje stały, procentowy rabat na zakupy
  • kolejne progi uprawniają do wyższych rabatów
  • punkty uzyskuje się proporcjonalnie do sumy dotychczas wydanej w sklepie, koszty przesyłki najchętniej bym z tego wykluczył
  • kolejna możliwość zdobycia punktów, to polecenie sklepu znajomemu; nie zależy mi na promowaniu samych rejestracji, ale również na punktach zależnych od zakupów dokonanych przez osobą polecaną. 
    Czyli przykładowo:
    - jeśli klient dokona zakupu za 100 zł, dostanie 100 pkt do programu lojalnościowego
    - jeśli osoba polecona przez tego klienta dokona zakupu za 100 zł, to ona dostaje 100 pkt, a klient ją polecający, załóżmy że 50 pkt
    - jak się uzyska więcej niż 500 pkt, 3% rabatu na wszystkie zakupy (to nie ma być jednorazowy kod rabatowy), jak się uzyska więcej niż 1500 pkt 4 % itp.
  • sprzedawca powinien mieć możliwość ręcznej korekty punktów zebranych przez klienta (premie za zakupy stacjonarne poza sklepem czy korekta za częściowy zwrot towaru, kiedy niecałe zamówienie zostaje anulowane)

Jest coś gotowego o takich funkcjonalnościach?

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się przebijam i mam nadzieję, że coś mi podpasuje. Ale napisałem, bo wiem, że nie tylko tam są dobre moduły, czasem poza addons można znaleźć nawet lepsze i w przyjaźniejszych cenach.  Może już ktoś ma, stosuje, to poleci. 

 

Podstawowy problem jaki widzę, to że większość dodatków preferuje system bonów, które obniżą sumę zamówienia, a nie stały upust procentowy.

 

UPDATE:

Przejrzałem wszystkie moduły z kategorii. No więc taka funkcjonalność, o jaką mi chodzi ma częściowo moduł Customer badge levels loyalty(https://addons.prestashop.com/pl/lojalnosc-rekomendowanie/16689-customer-badge-levels-loyalty.html).

 

Podstawowy brak, to jednak integracja z systemem poleceń. Chciałbym, aby klient mógł też dochrapać się stałego upustu za zakupy zrobione przez innych klientów, którym polecił sklep. Tyle, że z innym przelicznikiem, typu 100 zł wydane przez poleconego klienta daje mi tyle, co 50 zł wydane osobiście przeze mnie.

Edited by paww (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...