Jump to content

Poszukiwany moduł - atrybut zależny od innego atrybutu


StudioFiolet

Recommended Posts

Na początku chciałem się przywitać - jestem tu nowy :)

 

Poszukuję modułu - mam nadzieję że wybrałem dobry dział forum o pytanie o takie sprawy.

 

Więc co do modułu: chodzi mi o dodanie funkcji do sklepu która spowoduje że po wybraniu jednego atrybutu, pojawią się kolejne przypisane tylko do tego pierwszego.

 

Podam przykład (sklep będzie m.in. sprzedawał kubki z nadrukami):

 

Pierwsze chce żeby ktoś miał możliwość wybrania kształtu kubeczka (np. standardowy, latte, zaokrąglony na dnie itp).

Potem w zależności od wybranego kubka chciałbym żeby pokazały się dostępne pojemności (np. standardowy jest dostępny jako 300ml, 450ml i 600ml a zaokrąglony tylko jako 300 ml).

Po wybraniu pojemności żeby na końcu wskoczyły opcje kolorystyczne (np. standardowy biały, kolorowe ucho, kolorowe wnętrze itp).

 

W tym momencie jak ktoś wybierze tylko biały to będzie jego ostatni krok w wyborze. Jeżeli jednak wybierze np. kolorowe ucho to chciałbym żeby wskoczyła wtedy opcja wyboru koloru.

 

Opisałem to dokładnie bo może ktoś z Was zna takie moduły. Szukałem na necie i znalazłem kilka rzeczy które w miarę by się nadawały, jednak czasem demo nie odda w pełni wszystkiego więc zdecydowałem się napisać tutaj - najlepiej poznać zdanie kogoś kto miał do czynienia z takimi rozwiązaniami.

 

Z góry dziękuję za pomoc :) Pozdrawiam, Mariusz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...