Jump to content

Pár alapkérdés PS 1.6.1.12-vel kapcsolatban


roland76

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Bár a mai napig megbízhatóan nyúzunk két PS 1.4-et, úgy alakult, hogy új webshopot nyitunk, aminek az alapjait már egy újabb verziójú, korszerűbb Prestashop-ra fektetjük.

Ezzel kapcsolatban összegyűjtöttem pár kérdést:

1.

Úgy látom hiába telt el 5-6 év az 1.4-es verzió óta, még mindig nem lehet párosítani szállításokat a fizetési módokkal, ami fura és érthetetlen, mert pl utánvétnél nekem ne jelenjen meg az banki átutalás. Ehhez anno a Ship2Pay nevű modult használtuk, de az 1.6.x-hez nem jó. (még az oldal is szétesik, ha telepítve van)

Javasolták a Prestacenter Payments2Carriers-t, de mintha fenn sem lenne, minden szállításhoz minden fizetést bead.

Erre Ti mit használtok, illetve mit javasolnátok?

 

2.

A default template-hez és az adminhoz nincs véletlenül ilyen közösség általi fordítás? Mondjuk már jelentősé részét lefordítottam, de megkérdezem, hátha nem kell feleslegesen dolgoznom.

 

3.

Bankkártyás fizetéssel kapcsolatban melyik szolgáltatót ajánlanátok?

Nekem a Borgun-t mondták jónak, s úgy tűnik a moduljuk is rendben van, de nem tudom, hogy a leendő ügyfelek mennyire idegenkednek majd a név hallatán. (bevallom én ezelőtt még csak nem is hallottam róluk, így fenntartásokkal kezeltem a dolgot)

 

Egyelőre ennyi, köszönöm a segítséget!

Edited by roland76 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Mivel nem kaptam választ, beleástam magam a dolgokba, már ami a fizetés/szállítás relációt illeti.

Az említett Payments2Carriers és a Ship2Pay nem jött be. Bár ez utóbbi működött ugyan, de az oldal szétesett, ha telepítve volt.

Mint számomra kiderült a Ship2Pay 1.02 lett csak publikálva, ez érhető el amúgy az Addons-on is. Bár létezik 2.0 verzió is, de az nem publikus (pontosabban nyilvánosan nem találtam meg sehol).

Végül egy sráctól sikerült megszereznem, amit ki is tudtam próbálni és probléma nélkül vette az akadályt PS 1.6.1.12-ön.

 

shpay.jpg

 

xdfhdf.jpg

 

Innen pedig letölthetitek: Shiptopay 2.0

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...