Jump to content
  • 0

Nowości na stronie głównej jako aktywne


Davred84

Question

Witam, szukam już od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć odpwoiedzi, 

Doszedłem już jak pokazać produkty z własnej kategorii na str gł, zrobiłem kategorie Polecane do której dodałem produkty, uzyłem moda, "polecane na stronie głównej" dodałem id kategorii i wszytsko jest ok.

 

Ale teraz mam Nowości, popularne i Najczęściej kupowane na stronie głównej, ale trzeba w któreś kliknac aby zobaczyc te produkty, a ja chciłabym aby zawsze po wejściu na stronę główna Nowości były preselected, aby nie trzeba było klikac w nie aby zobaczyc te produkty, aby one cały czas były widoczne, ewentualnie aby zobaczyc popularne to sobie klikne i pokarze popularne ale jak zrobić aby te Nowości były domyslnie zaznaczone jako aktywne ?

Edited by Davred84 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

miałemk bład js w kodzie, usunełem go i działa! pół dnia szukania rozwiązania a tak mijałem ten bład myślałem a potem to ogarnę ha .....

 

Dziekuje za podpowiedz że ten 1 tab domyslnie powinien sie ładować.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 4/13/2017 at 4:43 PM, Davred84 said:

35LqBxY.png

 

tak właśnie chyba mam.

czyli mam rozumieć że pierwszy tab domyslnie powinien być zaznaczony? 

Dołączam się do dyskusji, tak zrobiłam i działa, ale chciałabym, by poza nowościami na dalszych pozycjach - wyświetlały mi się pozostałe produkty (czyli na stronie głównej mają wyświetlać mi się produkty od najnowszych - tak, jak to działa w kategoriach). Jak to osiągnąć?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...