Jump to content

Πρόβλημα με το Piraeus Bank Payment Module


Recommended Posts

Καλημέρα,

το πρόβλημα αναφέρεται για το site "loly.gr" έχω θέμα με το module  "Piraeus Bank Payment", δούλευε κανονικά, αλλάξαμε server πριν απο 15 μέρες και σήμερα ανακάλυψα πως όταν πάει ο πελάτης να κάνει πληρωμή μέσω πιστωτικής Πειραιώς, μου εμφανίζει μόνο το menu του site, λογότυπο, καλάθι, αναζήτηση. Το υπόλοιπο site είναι λευκή σελίδα, και δεν τον ανακατευθύνει στην Πειραιώς. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Ζήτα technical support μέσω του λογαριασμού όπου έχει αγοράσει το πρόσθετο.

Εγώ θα απαντήσω πάλι αλλά για να σε βοηθήσω θα πρέπει πρώτα να γίνει ταυτοποίηση αγοράς. 

Link to comment
Share on other sites

Τι στοιχεία χρειάζεσαι ακριβώς, σε ρωτάω γιατί εγώ ανέλαβα το site πριν απο περίπου δεκαπέντε μέρες και δεν γνωρίζω λεπτομέριες, πες μου λίγο ποιο συγκεκριμένα τα στοιχεία που χρειάζεσαι για να σου τα δώσω.

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι μου λέει η υπεύθυνος, για το στήσιμο του site υπήρχε κάποια εταιρία η οποία την καθοδηγούσε μέσω τηλεφώνου, και κάπως έτσι έστησε το site, δεν έχει ιδέα απ' ότι μου λέει για το πως αγοράστηκε το πρόσθετο. Υποθέτω πως τον αγόρασαν αυτοί (οι εταιρία) και απλώς μετά το παρεμετροποίησε ο πελάτης με κάποια βοήθεια (αυτό καταλαβαίνω), θα μπορούσες παρόλα αυτά να μου δώσεις τα "φώτα σου";

 

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πρέπει να ενημερώσεις την τράπεζα με την νέα διεύθυνση ip του server ίσως και τα url να ξανά ενημερωθούν. 

 

Περισσότερο δεν μπορώ να βοηθήσω. Τεχνική υποστήριξη για πληρωμένο πρόσθετο μόνο και πόσο μάλλον δικό μου μόνο μέσο ticket. 

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις μου απαντάς (καθώς μου το έχεις ξεκαθαρίσει όταν δεν παρέχεις υποστήριξη μέσα απο αυτό το ticket, άλλα δεν έχω και άλλο λογαριασμό), μόλις δήλωσε η τράπεζα την νέα ip άλλα πάλι δεν λειτουργεί σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...