Jump to content

Základní šablona - problém s ostrostí


Hepa

Recommended Posts

Dobrý den...

 

mám takový zajímavý dotaz. Mám prestashop 1.6.1.12 a používám základní šablonu. Eshop nemám zatím spuštěný. Ladíme produkty a podobně... ale všiml jsem si problému že když mám 3 produkty vedle sebe a pod sebou třeba 60... tak vždy ten levý z těch 3 je obrázek rozostřený. 

 

Když jsem produkty přidával tak jsem si všímal, že první byl rozostřený, pak po přidání dalšího se první posunul na prostřední pozici a najednou byl OK a byl rozostřený jen ten vlevo.

 

Nakonec jsem duplikoval 6 produktů se stejným obrázkem a je to krásně vidět, že to není problém ve fotce..

 

Setkal se s tím někdo ? googlím tento problém už pár dní a nic moc jsem nenašel :-( 

 

Dělá mi to všude ve všech kategoriích. 

 

 

Mockrát mockrát mockrát děkuji za cokoliv... 

post-1388741-0-73061100-1491762734_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mockrát děkuji za reakci... Našel jsem kompromis co s tím, ale problém stále trvá...

 

Když jsem odstranil nalevo moduly (nejprodávanější, poslední navštívené atd) tak se nabídka posunula od leva až do prava. A kupodivu rozmazání okamžitě zmizelo..

 

Zkoušel jsem kombinaci s 1 a tou samou fotkou asi xx krát a opravdu to dělá vždy nalevo. A je to jak píšete, když bych ted smazal produkt 1 a tím pádem se produkt 2 dostane na první místo stane se rozmazaný....prostě jakobych měl špatný pruh na monitoru... ale je to na všech PC kde jsem to zkoušel a řeklo mi to i 5 lidí. Takže nemusím na oční :-D

 

Rád bych tam časem vrátil ty levé moduly, ale zatím to bude muset být takto, aby to vypadalo dobře. Když se rozklikl "rozmazaný" produkt na pozici 1 tak bylo vše v kartě produktu naprosto v pořádku.

 

Zkoušeli jsme i reinstalovat šablonu.... ale nikde nic ..

 

 

Děkuji za odpovědi

Jakub Hepnar

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobrý den, vraťte si sloupeček zpět a mrkněte se na css styl u prvního prvku na řádku "first-item" (porovnejte css prvního prvku a vedlejšího prvku)..zřejmě totiž někde dochází k nějaké defromaci právě toho prvního prvku..

JJ, když si Vás screen přemeříte, zjistíte, že 1.prvek je o 1px užší než ostatní v řadě..to je ta obrazová deformace..tedy stačí najít ten 1px;)

 

PS: moc pěkné věci na eshopu! Přeji hodně zdaru;)

Edited by Assramm (cz) (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moc se omlouvám, za pozdější reakci... nějak jsem to zatím neřešil. Bylo třeba eshop dodělat a spustit a ted to ladím dál.....

 

Každopádně moc moc moc děkuji, mohl bych se zeptat ještě na jiné věci ?

 

 

Našel jsem modul cms on homepage.... ale popravdě, chci aby na mobilním zařízení a tabletu bylo něco jiného než na PC (zní to blbě) ale na hotjar.com jsem si nahrával co zákazníci dělají a opravdu hodně lidí na PC nemá problém s kategoriemi a tak se v tom zorientovat... ale nechápal jsem, jak hromada lidí přehlédne na mobilu kategorie a jen projede nabídku a zavře to....

 

Můžu ten modul nainstalovat 2x ? pojmenovat ho jinak ? 

 

1. modul povolím jen na PC a na ostatních zakážu 

2. modul povolím na ostatních a na PC zakážu :-D 

 

 

 

 

 

Dobrý den, vraťte si sloupeček zpět a mrkněte se na css styl u prvního prvku na řádku "first-item" (porovnejte css prvního prvku a vedlejšího prvku)..zřejmě totiž někde dochází k nějaké defromaci právě toho prvního prvku..

JJ, když si Vás screen přemeříte, zjistíte, že 1.prvek je o 1px užší než ostatní v řadě..to je ta obrazová deformace..tedy stačí najít ten 1px;)

 

PS: moc pěkné věci na eshopu! Přeji hodně zdaru;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...