Jump to content

Horizontální menu v prestashopu


ondra-banov

Recommended Posts

Zdravim nechal jsem si udělat šablonu v prestashopu, ale ted zaboha nemohu dojít na to jak si upravit polozky v horizontálním menu. Upravením myslím přidat či obrat položku, nebo přidat jazykovou mutaci.
Nevíte kde bych to mohl editovat ?

Stránka je www.matex-toys.pl

Děkuji za radu

Link to comment
Share on other sites

Zdravim nechal jsem si udělat šablonu v prestashopu, ale ted zaboha nemohu dojít na to jak si upravit polozky v horizontálním menu. Upravením myslím přidat či obrat položku, nebo přidat jazykovou mutaci.
Nevíte kde bych to mohl editovat ?

Stránka je www.matex-toys.pl

Děkuji za radu


tipoval bych header.tpl
>  </pre>
<ul>
Úvod
 Kontakt
 O firmě
 Obchodní podmínky
 Výprodej
 Dodací a platební podmínky
 

Link to comment
Share on other sites

JJ je to tam, ale ted otázka jak tam změnit jazyk ... Aby tohle podporovalo více jazykových mutací .. mam tam cj, eng a polštinu ... cj a ang funguje, ale polštinu mi to nepřeloží


></pre>
<ul>
{l s='Úvod'}
 {l s='Kontakt'}
 {l s='O firmě'}
 {l s='Obchodní podmínky'}
 {l s='Výprodej'}
 {l s='Dodací a platební podmínky'}
 



A v danem jazyce prelozit.
Nezkousel jsem ....zkus.

Link to comment
Share on other sites

Zapomeňte na Wiznav....


Takové meníčko by bylo supr


Ale nemám to přeložený, jen upravené CSS pro pocit vlastní... :)
Problém je v případě kombinování barev v administraci, a samotného loadingu na pozadí menu a (hover) výběr menu kurzorem myší! Za pár minut se to dá ale pochopit, další úpravy si tam můžeš dodělat sám. Umí to i ikony. Změna velikosti fontu nemá vliv na velikost ikon - pouze jednoho bottom a top řádku.

Mňo, ačkoliv jsem nešahal do kodu, konfigurace proběhla i s barvou k mé spokojenosti...

26512_cnE630u4TB1PCgtZ7vVy_t

jbx_menu.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 year later...

Já mám také dotaz k blocktopmenu. V konfiguraci modulu si nastavím odkazy, ale vzhledem k tomu, že se stránky generují z různých složek na webu a tím pádem nefungují "relativní" odkazy.

Jak zadat něco jako {$base_dir}odkaz?

Mohu to samozřejmě zadat natvrdo plnou cestu, ale vzhledem k tomu, že většinou ladím na lokálu a pak to dávám na ostrý web, musím pokaždé myslet na to, že to musím přepsat.

Díky za každou radu

Link to comment
Share on other sites

Ahoj chtěl pomoc s horizontálním menu viz obrázek jedná se mi o to aby byly kategorie i v horní liště (zeleně označená) a ne jen vlevo. Také odstranit ze zelené lišty KATEGORIE. A pak jestli nevíte jak změnit pozici kontaktujte nás apod růžový rámeček děkuji moc

post-513588-0-59069200-1363696488_thumb.jpg

Edited by kubajzs197 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...